21:19

21:19

JAK NIE PRZYTYĆ W ŚWIĘTAJak nie przytyć w Święta?

.....................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................Ludzie, nie wpierdalajcie tyle.
Ha, tylko jak to zrobić.
Ano siłą woli.
Albo się pogodzić z perspektywą ok. + 3 kg na wadze 27 grudnia.

A co, jeśli ta perspektywa jawi się nam jako straszna, i jednak bardzo nie chce się przytyć w Święta,  ale siła woli, jaką mamy do swojej dyspozycji, jest słaba?
Wtedy pozostaje jedna z trzech cnót głównych, mianowicie nadzieja.
Wszak w Święta nie powinno jej zabraknąć!
Tu jednak chodzi nam o nadzieję, że coś samo przez się przeszkodzi nam we wpierdalaniu łakoci.
Na co możemy mieć nadzieję?

 • Na Rotawirus.
Rozwiąże też to nasze ew. lęki społeczne, gdyż wymaga wielu chwil samotności w toalecie.

 • Na to, że zrobi się nam niedobrze na widok teściowej, która na dodatek zapowie, że zostanie u nas do Nowego Roku. Albo najlepiej Trzech Króli.
 • Na brak apetytu z powodu długich tyrad wujka Mietka, który nie dość, że wszystko wie lepiej, to jeszcze ma zupełnie inny światopogląd niż my.
 • Biesiadnicy stanu wolnego mogą liczyć na "A masz Ty jakąś dziewczynę/chłopaka".
 • Ci w niesformalizowanych związkach "To kiedy ślub."
 • Bezdzietne pary "To kiedy dzieci."
 • Dzietne pary "To kiedy następne?"
 • Ludzie zasadniczo niezainteresowani naszymi milusińskimi i przyszłością narodu - na popisy przedszkolaków, opowieści (lub dialogi) monotematycznych matek, oglądanie niekończących się filmików z ich pociechami.

Jak powie Wam (ale w odróżnieniu ode mnie nie za darmo) każdy coach możliwości jest wiele, trzeba tylko je zobaczyć. I wykorzystać.
Jako tematy do rodzinnej wymiany zdań polecam żelazny zestaw:

 • kościół
 • polityka 
 • Żydzi.

Są to trzy obszary (być może wydają się Wam różne, ale w/w wujek Mietek wykaże Wam, jak to wszystko pięknie się ze sobą wiąże), które to pomnożone przez liczbę ludzi przy stole dadzą niesamowite możliwości kłótni.Smacznego!

5 komentarzy:

 1. Hahahaha u mnie będzie ciężko, nie mam teściowej, będzie córka z wnuczką. Odruchowo będziemy źreć :D Córka jest jak szczypiorek, gorzej ze mną :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja się nie ogarniczam w ogóle ;p ... po prostu później znów zacznę ćwiczyć i będzie :D
  Wesołych Świąt :)

  OdpowiedzUsuń
 3. hihihi Wesolych Swiat kochana, u mnie juz pelen relaksik <3

  OdpowiedzUsuń
 4. A Ja w święta oczywiście pozwalam sobie na rozkoszne łakomstwo jednakże wieczorki rezerwuje na uwielbiany fitness; kalorie muszą się zgadzać :)
  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń

Zachęcam do pozostawiania komentarzy i z góry za nie dziękuję :)
Zaglądam na blogi moich Komentatorów, i najczęściej również je obserwuję.
Komentarze zawierające link nie będą publikowane, potrafię Was znaleźć! :)

Copyright © 2014 Wszystkie moje bziki , Blogger