08:44

08:44

ULUBIEŃCY LUTEGO

Zapraszam na wpis z ulubieńcami lutego, i umówmy się, że samej już mi się nie chce bez końca umieszczać w comiesięcznych ulubieńcach wciąż od lat używaną  i lubianą maskarę L'Oreal i płyn dwufazowy Bielendy - możecie o nich przeczytać w podlinkowanych recenzjach oraz w tysiącu wcześniejszych wpisów :)

 Oprócz nich - niezmiennych - ulubieńcami w luty było:
Dwa razy coś znanego i sprawdzonego i dwa razy nowości.


Znane i lubiane - odsyłam linkami do wpisów z postami na ich temat, ew. swatchami itp.:


WIBO MARSHMALLOW SWEET KISSING POWDER

Wg mnie odrobinę rozjaśnia, i dlatego najbardziej nadaje się na moją buzię własnie teraz, gdy jest ona najbledsza w całym roku.
Słodko pachnie (i smakuje!) i pozostawia skórę z takim zdrowym blaskiem (dlatego na strefę T muszę dodawać jakiś puder matujący).


LOVELY SILVER HIGHLIGHTER

Piękny blask i dobra jakość wszystkich tych rozświetlaczy od Lovely, a do tego zimny kolor - również idealny na mnie teraz. Jak widzicie ujrzał już denko, a rzecz, która jest w nim słabej niestety jakości to opakowanie, a konkretnie jego przykrywka - wszystkie pękają... 
A oto dwie nowości kosmetyki AA z serii REVEAL YOUTH - niedługo doczekają się oddzielnego wpisu na swój temat, tu tylko szybko zasygnalizuję cóż to :


KREM ANTYOKSYDACYJNY NA DZIEŃ

Lekka, rzadka konsystencja i mego nawilżenie, doskonały pod makijaż.KURACJA MODELUJĄCA OWAL TWARZY

Lekkie serum, które daje skórze energetycznego kopa. Używam samodzielnie/ pod krem na noc na noc, pod krem na dzień oraz mieszająć z kremem na dzień - wtedy nie potrzebuję już nawilżającej bazy pod makijaż.


2 komentarze:

Zachęcam do pozostawiania komentarzy i z góry za nie dziękuję :)
Zaglądam na blogi moich Komentatorów, i najczęściej również je obserwuję.
Komentarze zawierające link nie będą publikowane, potrafię Was znaleźć! :)

Copyright © 2014 Wszystkie moje bziki , Blogger