14:29

14:29

Golden Rose baza rozświetlajaca LIQUID GLOW ILLUMINATOR

Lubię zdrowy blask skóry, nie lubię płaskiego matu, zresztą na mojej skórze zmierza on zawsze w  stronę ciężkiej, ciastkowatej i podkreślającej pory i suche skórki, maski...

Dzisiaj kolejny z kosmetyków rozświetlających. Musze przyznać, że moje zakupy Golden Rose są tak samo rzadkie, jak i hurtowe  - gdyż albo dorwę gdzieś przejazdem stoisko lub sklep, albo robię zakupy on line, bo stacjonarnie na co dzień nie mam do nich dostępu. Są też udane i chociaż zaliczyłam kilka rozczarowań tej marki, to jednak moich hitów mam od niej dużo więcej.

A jak jest z tym kosmetykiem - czytajcie.

LIQUID GLOW ILLUMINATOR tinted prime & highlight w kolorze starlight - ale długa nazwa!- to jedna z dwóch obecnie dostępnych baz rozświetlających tej marki, przy czy ta jest delikatnie koloryzowana i bardziej rozświetlająca.

Niedawno Maxineczka nazwała ją odpowiednikiem dużo droższego produktu tego rodzaju od  Becca.
Jej cena to ok. 32 zeta.


Kosmetyk ma jasnobeżowy kolor i piękny, perłowy blask:Kolor tak naprawdę nie jest widoczny sam w sobie, za to niweluje zaczerwienienia, co pięknie widać na moich czerwonych, spierzchniętych, suchych  dłoniach:
Jak dla mnie jest to wspaniały kosmetyk, lubię jej używać pod cięższe, bardziej kryjące podkłady -  np. TOTAL COVER od GOLDEN ROSE - można też ją z nimi mieszać.

Jestem z niego bardzo zadowolona, i jak dla mnie to godna polecenia, beżowa perła w płynie, która doda blasku Waszej skórze. Po prostu!


3 komentarze:

Zachęcam do pozostawiania komentarzy i z góry za nie dziękuję :)
Zaglądam na blogi moich Komentatorów, i najczęściej również je obserwuję.
Komentarze zawierające link nie będą publikowane, potrafię Was znaleźć! :)

Copyright © 2014 Wszystkie moje bziki , Blogger