16:31

16:31

Bielenda Awokado 2-fazowy płyn do demakijażu oczu-recenzjaSkład:
Co tu dużo mówić- w niepozornej buteleczce z dwufazowym płynem spotkało mnie to, co najlepsze jeśli chodzi o demakijaż oczu.
Być może zabrzmiało to górnolotnie, proszę jednak wziąć poprawkę na to, iż przez ostatnie parę lat musiałam rezygnować z dobrze wyglądających i dobrze noszących się tuszy do rzęs albowiem... nie miałam czym ich zmywać!
Zmywanie większości tuszów, których efekt podobał mi się na rzęsach i był bardzo ładnie widoczny było dla mnie niemożliwe, od tarcia oczu przy zmywaniu  lub włażenia do nich płynów czy mleczek do demakijażu lub też niedokładnego demakijażu miałam oczy podrażnione, a w sezonie na alergię, to już kompletna porażka. Próbowałam wielu kosmetyków, ale nic się na mnie nie sprawdzało tym bardziej, że z roku na rok oczy robią mi się coraz bardziej wrażliwe i widać po nich objawy alergii. Do tego zaczęły mi wypadać rzęsy, może od tego, nie wiem. I tak przez parę lat używałam tuszów do rzęs o działaniu niezadowalającym mnie, ale chociaż zmywalnych. Tzw. zgniły kompromis.
 Od kiedy używam tegoż płynu mogę nie przejmować się zgniłym kompromisem, kupuję sobie kolejne buteleczki płynu i mogę używać mojego ulubionego tuszu do rzęs MaxFactor (recenzja TUTAJ) właściwie na co dzień, a nie jak dawniej, od święta, bo nie mogłam go zmyć (przy czym nigdy nie używałam tuszów wodoodpornych!).
Płyn nie włazi w oczy, ale skutecznie zmywa makijaż, pozostawia na skórze film, trochę tłusty, ale nie drażniący chyba nawet bez mycia, bo ja zawsze po demakijażu myję twarz wodą z mydłem.Nie podrażnia oczu, znakomicie sprawdza się przy wrażliwych.
Polecam, ja nie znam niczego lepszego- tak w ogóle, tak po prostu, ale  dodam jeszcze, że mamy tu do czynienia ze wspaniałym stosunkiem ceny do jakość, bo płyn kosztuje ok. 9 zł.

1 komentarz:

Zachęcam do pozostawiania komentarzy i z góry za nie dziękuję :)
Zaglądam na blogi moich Komentatorów, i najczęściej również je obserwuję.
Komentarze zawierające link nie będą publikowane, potrafię Was znaleźć! :)

Copyright © 2014 Wszystkie moje bziki , Blogger