ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ AVON

Lubisz kosmetyki AVON i chcesz je kupować taniej? Zostań konsultantką Avon oszczędzaj na swoich zakupach i zarabiaj na sprzedaży. Rejestracja AVON jest prosta i szybka, a po założeniu konta dostaniesz za darmo pod wskazany w formularzu adres Twój pakiet powitalny. Na każdy zakup otrzymasz zniżkę od 15% do 45% (w zależności od wielkości Twojego zamówienia), a dodatkowo odbierzesz prezenty w programie dla nowych konsultantek. To świetna okazja aby zaoszczędzić na zakupach i zarobić dodatkowe pieniądze. Równocześnie sama nie masz obowiązku robienia zakupów. Bycie konsultantką to same korzyści i zero uciążliwych zobowiązań.

14:46

14:46

PAESE PŁYNNY ROZŚWIETLACZ WONDER GLOW LIQUID HIGHLIGHTER

Dziś chcę Wam przedstawić drugi rozświetlacz z oferty Paese.Ma przepiękny, dość neutralny kolor i blask, wygląda jak perła w płynie:
PRZED:PO:


Nazywany płynną wersją WONDER GLOW HIGHLIGHTER, z czym bym się jednak nie zgodziła ze względu na kolor - poniżej zobaczycie porównanie kolorystyczne obu tych kosmetyków, wersja prasowana jest sporo ciemniejsza i cieplejsza.Kosmetyk ma ładny kolor, i piękny blask, nazwałabym go perła w płynie.
Można go stosować jako mega rozświetlającą bazę pod makijaż.
Stosowany samodzielnie jest delikatny i subtelny.
Wg mnie najlepiej sprawdzi się jako rozświetlacz do ciała latem, zmieszany z jakimś balsamem lub filtrem.
Kosztuje ok. 40 zeta, i chociaż jest piękny jednak jak dla mnie jako kosmetyk do twarzy i typowy rozświetlacz sprawdza się średnio, zamierzam go zużyć do ciała...

2 komentarze:

Zachęcam do pozostawiania komentarzy i z góry za nie dziękuję :)
Zaglądam na blogi moich Komentatorów, i najczęściej również je obserwuję.
Komentarze zawierające link nie będą publikowane, potrafię Was znaleźć! :)

Copyright © 2014 Wszystkie moje bziki , Blogger