ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ AVON

Lubisz kosmetyki AVON i chcesz je kupować taniej? Zostań konsultantką Avon oszczędzaj na swoich zakupach i zarabiaj na sprzedaży. Rejestracja AVON jest prosta i szybka, a po założeniu konta dostaniesz za darmo pod wskazany w formularzu adres Twój pakiet powitalny. Na każdy zakup otrzymasz zniżkę od 15% do 45% (w zależności od wielkości Twojego zamówienia), a dodatkowo odbierzesz prezenty w programie dla nowych konsultantek. To świetna okazja aby zaoszczędzić na zakupach i zarobić dodatkowe pieniądze. Równocześnie sama nie masz obowiązku robienia zakupów. Bycie konsultantką to same korzyści i zero uciążliwych zobowiązań.

09:16

09:16

PAESE ROZŚWIETLACZ STARDUST Z SERII GLOW UP!

Kto u mnie bywa ten już chyba wie, że zostałam fanką marki Paese.
Tym razem przedstawiam - używany już przeze mnie od kilku miesięcy - rozświetlacz  PAESE ARTIST z kolekcji glow up! w najjaśniejszym kolorze o nazwie STARDUST.


Jest to chłodny, zimny właściwie odcień.
Wymiarowo - i kolorem - ma się do kultowego już wonder glow właśnie tak:

Kosztuje tez odpowiednio mniej z racji gramatury, ok 25 zeta.

Oprócz rozmiaru i koloru różni się od wonder glow konsystencją - jest bardziej suchy, a wonder glow jest taki trochę wilgotny i lepki.
Kosmetyk ma ładny blask, i jest mega wydajny.
Atrakcyjna propozycja zwłaszcza dla tych, dla których kolor  klasycznego, pierwszego rozświetlacza tej marki jest za ciemny.

2 komentarze:

Zachęcam do pozostawiania komentarzy i z góry za nie dziękuję :)
Zaglądam na blogi moich Komentatorów, i najczęściej również je obserwuję.
Komentarze zawierające link nie będą publikowane, potrafię Was znaleźć! :)

Copyright © 2014 Wszystkie moje bziki , Blogger