ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ AVON

Lubisz kosmetyki AVON i chcesz je kupować taniej? Zostań konsultantką Avon oszczędzaj na swoich zakupach i zarabiaj na sprzedaży. Rejestracja AVON jest prosta i szybka, a po założeniu konta dostaniesz za darmo pod wskazany w formularzu adres Twój pakiet powitalny. Na każdy zakup otrzymasz zniżkę od 15% do 45% (w zależności od wielkości Twojego zamówienia), a dodatkowo odbierzesz prezenty w programie dla nowych konsultantek. To świetna okazja aby zaoszczędzić na zakupach i zarobić dodatkowe pieniądze. Równocześnie sama nie masz obowiązku robienia zakupów. Bycie konsultantką to same korzyści i zero uciążliwych zobowiązań.

09:49

09:49

AVON mega impact gel eyeliner - recenzja

"Żelowy eyeliner" w kredce, ja kupiłam go w kolorze "cobalt":
Żywy kolor kobaltowy, tak też wygląda na powiece. mimo swojej nazwy ten produkt  moim zdaniem nie jest żelowym eyelinerem, a miękka kredką. Daje naprawdę dobry w sensie widoczny efekt.Jest to kredka do temperowania, co może być nieco problematyczne, gdyż jej "grafit" jest bardzo miękki.
To jest jedyna jej wada- próbowałam nią rysować, a ona nie tyle złamała się - bo "złamać się " to może coś twardego- co jej koniec mi się "urwał." Jest naprawdę za miękka, i teraz tak sobie myślę, że jak już ktoś ją nazwał "żelową" to może by pójść za ciosem, i trzymać ją w lodówce...? Może wtedy się "zsiądzie" jej konsystencja choć odrobinę stwardnieje..?

2 komentarze:

Zachęcam do pozostawiania komentarzy i z góry za nie dziękuję :)
Zaglądam na blogi moich Komentatorów, i najczęściej również je obserwuję.
Komentarze zawierające link nie będą publikowane, potrafię Was znaleźć! :)

Copyright © 2014 Wszystkie moje bziki , Blogger