ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ AVON

Lubisz kosmetyki AVON i chcesz je kupować taniej? Zostań konsultantką Avon oszczędzaj na swoich zakupach i zarabiaj na sprzedaży. Rejestracja AVON jest prosta i szybka, a po założeniu konta dostaniesz za darmo pod wskazany w formularzu adres Twój pakiet powitalny. Na każdy zakup otrzymasz zniżkę od 15% do 45% (w zależności od wielkości Twojego zamówienia), a dodatkowo odbierzesz prezenty w programie dla nowych konsultantek. To świetna okazja aby zaoszczędzić na zakupach i zarobić dodatkowe pieniądze. Równocześnie sama nie masz obowiązku robienia zakupów. Bycie konsultantką to same korzyści i zero uciążliwych zobowiązań.

16:08

16:08

AVON glimmerstick diamonds eye liner - recenzja


Eyeliner w wysuwanej kredce (obecnie jej cena regularna wynosi ok. 24 zł):
Ja mam kredkę w kolorze "sugar plum":

Łatwa w stosowaniu kredka, nie trzeba jej temperować, pozwala na narysowanie precyzyjnych linii, zawiera iskrzące się drobinki, jednak nie jest to jakiś kiczowaty czy zbyt mocny efekt. Taka forma eyelinera - miękkiej kredki na pewno przypadnie do gustu niewprawionym w stosowaniu klasycznego eyelinera, ja potraktowałam ten produkt jako typową kredkę, bo też i nie da się za jej pomocą osiągnąć takiego efektu, jak prawdziwym eyelinerem.

Ma jedną wadę ale w sumie niewielką - jak dla mnie jest nieco za miękka, co trochę przeszkadza nie tyle w osiągnięciu chcianego efektu, co w stosowaniu jej - nie można zbyt mocno na nią naciskać, bo się złamie.
Kolorek "sugar plum" jest super, nie wiem jakim oczom może nie pasować, daje dosyć wyrazisty, choć niezbyt mocny efekt. Polecam.


1 komentarz:

Zachęcam do pozostawiania komentarzy i z góry za nie dziękuję :)
Zaglądam na blogi moich Komentatorów, i najczęściej również je obserwuję.
Komentarze zawierające link nie będą publikowane, potrafię Was znaleźć! :)

Copyright © 2014 Wszystkie moje bziki , Blogger