11:43

11:43

Obecne trendy i możliwości wystawiennicze


Żyjemy w takich czasach, że nieraz wydaje się, że wszystko, dosłownie wszystko ma dziś służyć celom sprzedania nam czegoś. Jeśli chodzi o media cyfrowe zbliżają się już chyba wielkimi krokami czasy, kiedy tylko pomyślimy sobie o czymś, a owo coś nam wyskoczy na ekranie. 

A co z tradycyjnymi (i rozwiniętymi z nich, za pomocą nowoczesnych technologii) formami prezentowania towarów i usług? Oraz ogólnie trendami wystawienniczymi, gdyż jednak oprócz handlu mamy i inne dziedziny działalności, np. kulturę, w której też rzeczy się prezentuje, wystawia się (na wystawach, wiadoma rzecz), tyle, że nie na sprzedaż?

Wiemy-przez-co targi i wystawy wystopowały na okres ok. dwóch lat, ale obecnie rzecz już wróciła do normy.

Pozwólcie zatem, że zaprezentuję tu krótki przegląd obecnych trendów i możliwości konstrukcji targowych i wystawienniczych. Mieliście świadomość, że obecnie mamy do wyboru tyle, dostosowanych do konkretnych potrzeb i spersonalizowanych, możliwości? Stoiska promocyjne
Stoiska targowe
Stoiska wystawowe / reklamowe / promocyjneŚcianki reklamowe

Pylony

Ścianki wystawiennicze
Świetlne ramy -panele

Ramy-panele graficzne
Wystawy plenerowe
Stojaki/standy reklamowe
Lady targowe/wystawiennicze
Panele wiszące (również na suficie!) 

Zdjęcia pochodzą ze strony https://www.qubesystem.pl/ , której ofertą wspierałam się przy prezentowaniu obecnych możliwości przeróżnych stoisk wystawienniczych. Oczywiście jest to tylko szybki rzut okiem, bowiem dodając konkretne życzenia poszczególnych wystawców dotyczące treści, a nie tylko formy stoiska,  dostaniemy właściwie nieskończoną liczbę możliwości.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zachęcam do pozostawiania komentarzy i z góry za nie dziękuję :)
Zaglądam na blogi moich Komentatorów, i najczęściej również je obserwuję.
Komentarze zawierające link nie będą publikowane, potrafię Was znaleźć! :)

Copyright © 2014 Wszystkie moje bziki , Blogger