ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ AVON

Lubisz kosmetyki AVON i chcesz je kupować taniej? Zostań konsultantką Avon oszczędzaj na swoich zakupach i zarabiaj na sprzedaży. Rejestracja AVON jest prosta i szybka, a po założeniu konta dostaniesz za darmo pod wskazany w formularzu adres Twój pakiet powitalny. Na każdy zakup otrzymasz zniżkę od 15% do 45% (w zależności od wielkości Twojego zamówienia), a dodatkowo odbierzesz prezenty w programie dla nowych konsultantek. To świetna okazja aby zaoszczędzić na zakupach i zarobić dodatkowe pieniądze. Równocześnie sama nie masz obowiązku robienia zakupów. Bycie konsultantką to same korzyści i zero uciążliwych zobowiązań.

16:58

16:58

SZAFIR...Szafir to bardzo twardy minerał (drugi po diamancie), odmiana korundu (tlenku glinu). Jest to minerał rzadki.


Jakże to beznamiętnie brzmi....

Za to jak wygląda po obróbce jubilerskiej!

Przepiękny kolor szafiru kojarzy się z niebem lub z żywiołem wody. Kolor szafirowy symbolizuje  mądrość, przenikliwość i siłę woli. Ma działanie przeciwbólowe. Działa relaksująco i uspokajająco - właśnie tak, jak kontemplowanie widoku błękitnego morza lub nieba. Kultura chrześcijańska również skojarzyła szafiry z niebem - papieże, kardynałowie i biskupi nosili pierścienie z tymi kamieniami, które symbolizowały też niewinność i czystość.
Szafiry  od dawien dawna były uznawana za kamienie związane z duchowością i mistycyzmem. W starożytnej Grecji były klejnotami przypisanymi Apollu, bogu przepowiedni, w magii miały właściwości ochronne. Symbolizują też mądrość

Biżuteria z szafirami do dziś cieszy się powodzeniem. Ich kolor jest bardzo uniwersalny i można nosić go na wiele okazji. Idealnie komponuje się ze złotem i srebrem. Jest też, jak już wspomniałam, najtwardszym minerałem naturalnym po diamencie, co przekłada się to na wytrzymałość i długowieczność biżuterii wykonanej z tych kamieni, tym samym pierścionki zaręczynowe z szafirem są zawsze dobrym pomysłem. Niech świadczy o tym fakt, że książę Karol księżnej Dianie, a potem jego syn swojej narzeczonej podarował właśnie pierścionek z szafirem!


2 komentarze:

Zachęcam do pozostawiania komentarzy i z góry za nie dziękuję :)
Zaglądam na blogi moich Komentatorów, i najczęściej również je obserwuję.
Komentarze zawierające link nie będą publikowane, potrafię Was znaleźć! :)

Copyright © 2014 Wszystkie moje bziki , Blogger