07:32

07:32

Do lata,do lata,do lata...chodźcie z nami! Zapowiedź PROJEKTU LATOJest mi niezmiernie miło móc zapowiedzieć projekt będący efektem blogowej współpracy - u mnie będziecie mieli wgląd w jego 1/3.
Co?


Projekt lato w postaci serii postów...Po co?

...mający mający wprowadzić nas wszystkich w kolejną porę roku (przypominam, że mimo wybuchu ciepłej aury lato zaczyna się dopiero w czerwcu!) i przygotować do niej.Kto?

Skoro ja jestem 1/3 tegoż projektu, logicznym się wydaje, iż swoimi radami i przemyśleniami w różnych aspektach w  kwestii lata będzie się z Wami dzielić trio.
Specjalnie na potrzeby tej współpracy łączymy nasze siły, by powstał z nich, niby Kapitan Planeta z mocy przyrody, Projekt Lato.


A Nasze Trio jest w składzie (w kolejności alfabetycznej):Możecie się u niej spodziewać rzetelnych informacji i dużej ilości zdrowego rozsądku okraszonego solidną dawką  poczucia humoru. Żadnego lania wody. Niezmordowana tropicielka nowości kosmetycznych i urodowych, niezawodny nos do wszelkich nowinek - jeśli Ona dziś na coś zwróci uwagę, za dwa miesiące pojawi się moda na to, a za pół roku będzie szał. Wiem to - wielokrotnie to obserwowałam... Niezmiennie rzeczowa, konkretna i ciekawska entuzjastka beauty tematyki.
Bloga Autorka prowadzi o kosmetykach i na urodowe tematy. Czyni to piękną polszczyzną, z dawką humoru i dystansu do siebie, a przy tym konkretnie, rzeczowo, spójnie, logicznie i z sensem.
Uwaga! Ostrzegam! Używa słów uznanych powszechnie za wyrafinowane (np. : "implikuje", "imaginuję sobie" [sic!]). Skutkiem tego z Media Markt ( a raczej reklamą tej sieci) łączy Jej bloga na pewno jedno:  nie dla idiotów. Jeśli ktoś opanował nasz ojczysty język w stopniu co najwyżej komunikatywnym, niech tam nawet nie wchodzi (wciąż mówię o blogu!). Niech se popatrzy na jakieś obrazki, i tyle, nie dla niego bogactwo rodzimego słownictwa w wersji bezbłędnej.
Niżej/wyżej/obok podpisana.
Kiedy [ruszamy]?

Niebawem!
Chodźcie z nami!

Do lata... do lata...do lataaaaa....

Zapraszam!

6 komentarzy:

 1. Gratuluje fajnego projektu i z niecierpliwoscia czekam na wpisy :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Jest mi bardzo miło. to ruszajmy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny pomysł, będę go monitorować haha! :) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Już się nie mogę doczekać wpisów :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Może być ciekawie, ja chcę nad morze:) Zdjęcie mnie zauroczyło.

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękuję, jest mi naprawdę bardzo miło :) Aczkolwiek z tą piękną polszczyzną bym tak nie przesadzała ;)

  OdpowiedzUsuń

Zachęcam do pozostawiania komentarzy i z góry za nie dziękuję :)
Zaglądam na blogi moich Komentatorów, i najczęściej również je obserwuję.
Komentarze zawierające link nie będą publikowane, potrafię Was znaleźć! :)

Copyright © 2014 Wszystkie moje bziki , Blogger