ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ AVON

Lubisz kosmetyki AVON i chcesz je kupować taniej? Zostań konsultantką Avon oszczędzaj na swoich zakupach i zarabiaj na sprzedaży. Rejestracja AVON jest prosta i szybka, a po założeniu konta dostaniesz za darmo pod wskazany w formularzu adres Twój pakiet powitalny. Na każdy zakup otrzymasz zniżkę od 15% do 45% (w zależności od wielkości Twojego zamówienia), a dodatkowo odbierzesz prezenty w programie dla nowych konsultantek. To świetna okazja aby zaoszczędzić na zakupach i zarobić dodatkowe pieniądze. Równocześnie sama nie masz obowiązku robienia zakupów. Bycie konsultantką to same korzyści i zero uciążliwych zobowiązań.

10:19

10:19

Blog w lutym :)

Na zdjęciu zimowy przełom Wisły w Tyńcu, styczeń 2018.




A na blogu w lutym między innymi:





Recenzje kosmetyków. Już mi samej ich brak! Kupuję, używam i sprawdzam na sobie, a przez grudzień i styczeń prawie w ogóle ich nie pokazywałam, tylko makijaże i makijaże.


Makijaże. Kilka makijaży: na pewno coś w klimacie walentynkowym, i coś z fantazją. 


Walentynki to taka dla wielu osób mega specjalna okazja - może w końcu wypowiem się  - a raczej wypiszę - o specjalnych okazjach?


Lajfstajlowe i bardzo zdjęciowe (zakupy już były TUTAJ <klik>) posty będące konsekwencją wyjazdu do Krakowa, a także wizyt w Tyńcu i Wieliczce. Zdjęć zrobiłam 750/5 dni, ale nie lękajcie się - wszystkich Wam tu nie pokażę


Zwyczajowo w lutym, kiedy zmienia się światło dzienne, i zaczynają śpiewać ptaki pierwszy raz w sezonie poczuję wiosnę, więc możecie spodziewać się czegoś wiosennego - czy to tekstu, czy makijażu, czy stylizacji, czy kolorów...


A może Wy macie dla mnie jakieś sugestie co do tematyki postów? Jestem ciekawa propozycji i otwarta na nie!


Tymczasem 


Kochani:  udanego lutego i zaglądajcie tu do mnie!



6 komentarzy:

Zachęcam do pozostawiania komentarzy i z góry za nie dziękuję :)
Zaglądam na blogi moich Komentatorów, i najczęściej również je obserwuję.
Komentarze zawierające link nie będą publikowane, potrafię Was znaleźć! :)

Copyright © 2014 Wszystkie moje bziki , Blogger