" - Wszyscy mamy tutaj bzika. Ja mam bzika, ty masz bzika. - Skąd może pan wiedzieć, że ja mam bzika? - zapytała Alicja. - Musisz mieć. Inaczej nie przyszłabyś tutaj." L.Carroll, Alicja w Krainie Czarów. Interesuje mnie: życie. Ludzie. Kolory. Tkaniny. Desenie. Obrazy. Słowa. Faktury. Miejsca. Zapachy. Kształt. Forma. Treść. Jedzenie i picie. Jeśli ciekawość to pierwszy stopień do piekła - ja stoję już na kolejnym. Lubię Alicję w Krainie Czarów, pytać "dlaczego?", zachody słońca, aksamit, fraszki, paradoksy, zapach lawendy i sprawdzanie na własnej skórze. Wszystko jest mi inspiracją.



Warto przeczytać


3/11
2017

Ulubieńcy października 2017

Żeby nie przedłużać: lubię, miewałam na sobie bardzo często w zeszłym miesiącu, kolorówka często gościła i tu na blogu, będę używała nadal, kupię następne opakowania jak się skończą (oprócz korektora, bo zasadzam się na nowości), napiszę jeszcze odrębne recenzje, i - polecam!




RIMMEL LASTING FINISH POWDER 25 HR  FOUNDATION 

L'OREAL korektor TRUE MATCH

Wibo DIAMOND ILLUMINATOR <KLIK>

GOLDEN ROSE HOLOGRAPHIC Nail Colour  kolor 04

JOANNA STYLING EFFECT BRYLANYTNA W ŻELU

INGLOT HD 505 <klik>

WIBO RICE POWDER


Komentarze

  1. bronzer z inglota ma piękny kolor :)

    OdpowiedzUsuń
  2. U mnie korektor kompletnie się nie sprawdził, poszedł w świat po wielokrotnych testach i próbach :(

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. u mnie OK, ale wciąż szukam dalej coś na moje cienie i doły :)

      Usuń
  3. Korektor bardzo lubię, choć dawno nie miałam, ale ciekawa jestem tego bronzera z Inglota. Szkoda, ze nic nie napisałaś o tych ulubieńcach, bo zawsze lubię czytać takie wpisy :)

    OdpowiedzUsuń
  4. Kupiłam teraz na promocji ten rozświetlacz z Wibo :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Komentarze zawierające link nie będą publikowane.