ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ AVON

Lubisz kosmetyki AVON i chcesz je kupować taniej? Zostań konsultantką Avon oszczędzaj na swoich zakupach i zarabiaj na sprzedaży. Rejestracja AVON jest prosta i szybka, a po założeniu konta dostaniesz za darmo pod wskazany w formularzu adres Twój pakiet powitalny. Na każdy zakup otrzymasz zniżkę od 15% do 45% (w zależności od wielkości Twojego zamówienia), a dodatkowo odbierzesz prezenty w programie dla nowych konsultantek. To świetna okazja aby zaoszczędzić na zakupach i zarobić dodatkowe pieniądze. Równocześnie sama nie masz obowiązku robienia zakupów. Bycie konsultantką to same korzyści i zero uciążliwych zobowiązań.

10:01

10:01

MOJE ODKRYCIA 2016: KOSMETYKI

Po moich odkryciach 2016-markach kosmetycznych <klik> czas na odkrycia roku w kategorii kosmetyk: konkretny produkt, który zaczęłam stosować i polubiłam w tym roku, jest zachwyt, już mam lub kupię następne opakowanie, a wcześniej był mi nieznany. Oto wspomniane odkrycia:

Pigmenty perłowe  z kolorowka.com

 

Przepiękne kolory, przystępna cena, duża wydajność. Kosmetyki w proszku - a już szczególnie cienie do powiek - są bardziej niewygodne, mniej praktyczne i dużo wolniejsze (w użyciu) niż te w kamieniu, ale te pigmenty są tak piękne, że wynagradzają wszystkie w/w niedogodności stosowania sypkiego kosmetyku.
Możecie przyjrzeć im się bliżej w postach:
 


Moja pierwsza styczność z szamponem tej marki. Oto dowód, jakże zachęcająca się okazała:


 PILOMAX WAX szampon głęboko oczyszczający i maska Aloes <klik>DOVE quench absolute kremowe serumKosztuje ponad 40 zeta, a więc niemało. Ale-warto. Podkreśla skręt włosów jednocześnie ich nie obciążąjąc, co nie jest zadaniem łatwym, szczególnie na moich włosach.

10 komentarzy:

Zachęcam do pozostawiania komentarzy i z góry za nie dziękuję :)
Zaglądam na blogi moich Komentatorów, i najczęściej również je obserwuję.
Komentarze zawierające link nie będą publikowane, potrafię Was znaleźć! :)

Copyright © 2014 Wszystkie moje bziki , Blogger