ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ AVON

Lubisz kosmetyki AVON i chcesz je kupować taniej? Zostań konsultantką Avon oszczędzaj na swoich zakupach i zarabiaj na sprzedaży. Rejestracja AVON jest prosta i szybka, a po założeniu konta dostaniesz za darmo pod wskazany w formularzu adres Twój pakiet powitalny. Na każdy zakup otrzymasz zniżkę od 15% do 45% (w zależności od wielkości Twojego zamówienia), a dodatkowo odbierzesz prezenty w programie dla nowych konsultantek. To świetna okazja aby zaoszczędzić na zakupach i zarobić dodatkowe pieniądze. Równocześnie sama nie masz obowiązku robienia zakupów. Bycie konsultantką to same korzyści i zero uciążliwych zobowiązań.

10:06

10:06

Moje zbiory:kredki AVON - aktualizacja, swatche


Wysuwane kredki Avon od laaat należą do moich ulubieńców. Uwielbiam je za kolory, łatwość stosowania, trwałość i promocyjne ceny, w których je nabywam. Używam ich często z tym, że w zależności od kolorów starczają mi na krócej lub naprawdę długo. Od ostatniego posta na ich temat przybyły mi cztery kredki:

i ten post jest aktualizacją do posta

Kredki AVON glimmerstick eye liner - 10 kolorów <klik>
Dzisiaj chcę Wam pokazać trzy kredki wysuwane glimmerstick: glimmerstick bright turquoise burst, glimmerstick diamonds jade metallic, glimmerstick smoky brown i jedną odkręcaną samotemperującą się always on point: molten rose.


bez flesza:
z fleszem (niestety, ale te zdjęcia z wyszły niezbyt dobrej jakości):

Na koniec porównanie turkusowego turquoise burst ( który przy zielonym jade metallic wyszedł jakoś tak zupełnie niebiesko) z intensywnie niebieskim aqua shock (zmienionym potemw nazwie na brightest blue).
A Wy znacie, lubicie owe kredki?

10 komentarzy:

Zachęcam do pozostawiania komentarzy i z góry za nie dziękuję :)
Zaglądam na blogi moich Komentatorów, i najczęściej również je obserwuję.
Komentarze zawierające link nie będą publikowane, potrafię Was znaleźć! :)

Copyright © 2014 Wszystkie moje bziki , Blogger