ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ AVON

Lubisz kosmetyki AVON i chcesz je kupować taniej? Zostań konsultantką Avon oszczędzaj na swoich zakupach i zarabiaj na sprzedaży. Rejestracja AVON jest prosta i szybka, a po założeniu konta dostaniesz za darmo pod wskazany w formularzu adres Twój pakiet powitalny. Na każdy zakup otrzymasz zniżkę od 15% do 45% (w zależności od wielkości Twojego zamówienia), a dodatkowo odbierzesz prezenty w programie dla nowych konsultantek. To świetna okazja aby zaoszczędzić na zakupach i zarobić dodatkowe pieniądze. Równocześnie sama nie masz obowiązku robienia zakupów. Bycie konsultantką to same korzyści i zero uciążliwych zobowiązań.

16:59

16:59

ZDJĘCIOWO: ROK 2015 W ZACHODACH SŁOŃCA - MOJE ZDJĘCIA
Rok 2015 w zachodach słońca.

Mam wrażenie, że owe kocham nie mniej, niż Mały KsiążęOczywiście nie są to wszystkie zachody słońca, które widziałam w minionym roku. Nie są to też wszystkie zdjęcia, które mam. Pamiętam wiele z tych widoków, przy czym te, które są rzadsze- tzn. nie zrobione z mojego okna - pamiętam często co do dnia i okoliczności ich robienia. W innych wypadkach posiłkowałam się ściągą z moich prywatnych albumów zdjęć, aby ustalić ich dokładną datę.
Nie są to też zdjęcia wszystkich zachodów słońca, które pamiętam, niektóre zapadły mi w pamięć, choć nie mam ich uwiecznionych na fotografiach. 

Cytując słowa słowa piosenki "Nie liczę godzin i lat" 


mogę niejako i ja o sobie powiedzieć, iż "Wschodami gwiazd i zachodami/odmierzam czas" wszak słońce to przecież gwiazda (choć jest to tylko jeden z moich sposobów odmierzania czasu :)

Na pewno nieodmiennie zachwyca mnie każdy z zachodów słońca, które mogę podziwiać.Nie przedłużajac zapraszam do obejrzenia fotek:

5 komentarzy:

Zachęcam do pozostawiania komentarzy i z góry za nie dziękuję :)
Zaglądam na blogi moich Komentatorów, i najczęściej również je obserwuję.
Komentarze zawierające link nie będą publikowane, potrafię Was znaleźć! :)

Copyright © 2014 Wszystkie moje bziki , Blogger