09:03

09:03

BELL błyszczyk ROYAL GLAM 063 - recenzja

 

BŁYSZCZYK ROYAL GLAM!


Kolor, szyk, elegancja i … odżywczo-regenerująca moc aloe vera!
Komfortową aplikację błyszczyka Royal GLAM gwarantuje specjalny, spłaszczony kształt aplikatora, który równomiernie i niezwykle gładko rozprowadza szlachetne kolory kosmetyku na ustach. Formuła błyszczyka typu „long lasting” pozwala cieszyć się ulubionym odcieniem i aksamitnym efektem dłużej, nawet przez kilka godzin. Dodatek aloesu wyraźnie wpływa na poprawę kondycji ust. Zmiękcza naskórek, regeneruje spierzchnięte usta i działa pielęgnująco.
 http://www.bell.com.pl/produkty/usta/blyszczyki/blyszczyk-royal-glam/
 mój kolor to  063 - morelowy

Błyszczyk ma płaski aplikator:

Błyszczyk jest kremowy i  moim zdaniem przez to wcale nie rozprowadza się "gładko" ,w tym sensie, że  trzeba go dokładnie rozsmarować jak farbę, żeby nie było spod niego widać koloru ust, ale jak nałoży się go więcej, to się brzydko maże. Co ciekawe, błyszczyk zadaje się gęstszy i lepiej się rozprowadza niż kolor 060 z  tej samej serii i mniej się maże niż tamten (jego recenzja TUTAJ) oraz w odróżnieniu od tamtego - jest w stanie pokryć moje naturalnie mocno napigmentowane usta swoim kolorem.  Konsystencja kosmetyku jest gładka.
Kosmetyk jest przyjazny dla ust, a formuły "long lasting" na sobie nie zauważyłam, gdyż ja zjadam szybko wszystkie kosmetyki do ust za wyjątkiem tinta Bell ( ale ten znowu zżera mi usta i wysusza na parę dni).
.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zachęcam do pozostawiania komentarzy i z góry za nie dziękuję :)
Zaglądam na blogi moich Komentatorów, i najczęściej również je obserwuję.
Komentarze zawierające link nie będą publikowane, potrafię Was znaleźć! :)

Copyright © 2014 Wszystkie moje bziki , Blogger