16:02

16:02

DELIA HENNA cream do brwi i rzęs kolor brązowy - recenzja


"Henna w kremie pozwala na szybką i wygodną koloryzację brwi i rzęs. Kremowa konsystencja i specjalny aplikator umożliwiają precyzyjne nałożenie preparatu. Dostępna w trzech wariantach kolorystycznych: czarna, brązowa, grafitowa. Bardzo wydajna (wystarcza na co najmniej piętnastokrotne zastosowanie).
Zawartość opakowania:
Tubka z kremem 15 ml, buteleczka z aktywatorem, szpatułka do przygotowania i nałożenia kremu
Rezultat: pięknie zaakcentowane brwi"
 http://www.delia.pl/produkty/show/henna-w-kremie-do-brwikomplet henna w kremie, aktywator plus szpatułka - aplikator (którą wyrzuciłam, bo używam zwykłego patyczka z wacikiem)

mieszamy, otrzymujemy maź:

Efekt:
zaznaczam (nie bierzcie ze mnie przykładu :), że nigdy do farbowania czy włosów czy brwi nie wykonuję próby uczuleniowej, zaś przy malowaniu brwi nie zabezpieczam skóry naokoło wazeliną bądź kremem, jak to radzą, i jak robią to kosmetyczki w salonach.
Efekt, który można tu zobaczyć to efekt po trzymaniu henny na brwiach góra 4-5 min. Jak dla mnie jest to czas wystarczający. Ten kolor brązowy jest kolorem ciepłym, a ja mam naturalnie rude ale jasne włosy (miedziany blond), mam też jasne rzęsy i brwi (patrz niżej) więc może dlatego u mnie w tym brązie z bliska przebija czerwony połysk, co mi pasuje i wygląda na mnie naturalnie.
Efekt jest jak dla mnie bardzo dobry, niby mała zmiana, a jakże znacząca, kolor utrzymuje się jakieś 2-3 tygodnie, farbuję brwi właściwie raz na miesiąc. Opakowanie raczej nie starczy mi na 15 zastosowań tylko na mniej, ale i tak jest bardzo praktyczne. Kosztowało mnie 7,50 zł. Mogę polecić ten produkt przypominając, że do dyspozycji mamy jeszcze kolor grafitowy i czarny, no i że efekt końcowy zależy od czasu trzymania henny na brwiach.

1 komentarz:

  1. nie wiem jakim cudem ale na moich brwiach ona wychodzi czarna :D

    OdpowiedzUsuń

Zachęcam do pozostawiania komentarzy i z góry za nie dziękuję :)
Zaglądam na blogi moich Komentatorów, i najczęściej również je obserwuję.
Komentarze zawierające link nie będą publikowane, potrafię Was znaleźć! :)

Copyright © 2014 Wszystkie moje bziki , Blogger