ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ AVON

Lubisz kosmetyki AVON i chcesz je kupować taniej? Zostań konsultantką Avon oszczędzaj na swoich zakupach i zarabiaj na sprzedaży. Rejestracja AVON jest prosta i szybka, a po założeniu konta dostaniesz za darmo pod wskazany w formularzu adres Twój pakiet powitalny. Na każdy zakup otrzymasz zniżkę od 15% do 45% (w zależności od wielkości Twojego zamówienia), a dodatkowo odbierzesz prezenty w programie dla nowych konsultantek. To świetna okazja aby zaoszczędzić na zakupach i zarobić dodatkowe pieniądze. Równocześnie sama nie masz obowiązku robienia zakupów. Bycie konsultantką to same korzyści i zero uciążliwych zobowiązań.

12:37

12:37

Inglot AMC sypki cień do powiek PURE PIGMENT EYE SHADOW 50


kolor nr 50

róż ze złotymi drobinkami - dość duży rozmiar szczególnie tych drobinek, konieczne jest użycie pod niego bazy, inaczej się od razu osypie

Skład:

kolor mieni się w zależności od oświetlenia i kąta patrzenia na niego, jeden i ten sam swatch na skórze:

 

Użyty na bazę nie sypie się w oczy, wytrzymuje na powiekach mniej niż 7 godzin, potem znika zostaje lekka złota poświata.
Bardzo ładny kolor, promocyjna cena- 14 zł zamiast 26 zł - skłoniła mnie do zakupu sypkiego cienia, chociaż od kilku lat, od kiedy alergia dokucza moim oczom przestałam, w ogóle używać tej formy cieni. Teraz zamierzam znowu do nich powrócić, a ten cień do tego zachęca.

Efekty:2 komentarze:

Zachęcam do pozostawiania komentarzy i z góry za nie dziękuję :)
Zaglądam na blogi moich Komentatorów, i najczęściej również je obserwuję.
Komentarze zawierające link nie będą publikowane, potrafię Was znaleźć! :)

Copyright © 2014 Wszystkie moje bziki , Blogger