ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ AVON

Lubisz kosmetyki AVON i chcesz je kupować taniej? Zostań konsultantką Avon oszczędzaj na swoich zakupach i zarabiaj na sprzedaży. Rejestracja AVON jest prosta i szybka, a po założeniu konta dostaniesz za darmo pod wskazany w formularzu adres Twój pakiet powitalny. Na każdy zakup otrzymasz zniżkę od 15% do 45% (w zależności od wielkości Twojego zamówienia), a dodatkowo odbierzesz prezenty w programie dla nowych konsultantek. To świetna okazja aby zaoszczędzić na zakupach i zarobić dodatkowe pieniądze. Równocześnie sama nie masz obowiązku robienia zakupów. Bycie konsultantką to same korzyści i zero uciążliwych zobowiązań.

15:03

15:03

Oriflame Hyper Stretch tusz do rzęs - recenzja"Nasza najnowsza innowacja - zapewnia maksymalną długość rzęs dzięki stymulującemu kompleksowi Pro-Long™, który przyspiesza naturalny cykl wzrostu rzęs. Spektakularny efekt na co dzień. 8 ml"
http://pl.oriflame.com/products/product-detail.jhtml?prodCode=24306w kolorze "Prune" :

http://mariii-kosmetyczny-swiat.blogspot.com/2012/07/tusz-do-rzes-hyper-stretch.html

Z założenia (i katalogu) ma to być kolor ślliwkowy, jak ten "Prune" WONDER lash, ale w rzeczywistości kolor rózni sięod WONDER lash, jest bardziej zgaszony.

O WONDER lash


wspominałam tutaj:

http://umalujsie.blogspot.com/2012/04/co-rusz-to-tusz-jaka-mascara.html

 aż dziwne, że jeszcze nie poświęciłam mu oddzielnego posta..!


Hyper Stretch ma powodować wzrost rzęs, jestem posiadaczką długich, ale cienkich i osłabionych wieloletnim malowaniem, a raczej zmywaniem, rzęs.
Czy oprócz efektu po pomalowaniu-jak dla mnie zadowalajacy i widoczny- będzie miał efekt wzmacniania rzęs - zobaczymy.
Na pewno ładnie, wygląda, wytrzymuje prawie cały dzień (na wieczór zaczyna się mazać), nie podrażnia i łatwo się zmywa. 1 komentarz:

Zachęcam do pozostawiania komentarzy i z góry za nie dziękuję :)
Zaglądam na blogi moich Komentatorów, i najczęściej również je obserwuję.
Komentarze zawierające link nie będą publikowane, potrafię Was znaleźć! :)

Copyright © 2014 Wszystkie moje bziki , Blogger