ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ AVON

Lubisz kosmetyki AVON i chcesz je kupować taniej? Zostań konsultantką Avon oszczędzaj na swoich zakupach i zarabiaj na sprzedaży. Rejestracja AVON jest prosta i szybka, a po założeniu konta dostaniesz za darmo pod wskazany w formularzu adres Twój pakiet powitalny. Na każdy zakup otrzymasz zniżkę od 15% do 45% (w zależności od wielkości Twojego zamówienia), a dodatkowo odbierzesz prezenty w programie dla nowych konsultantek. To świetna okazja aby zaoszczędzić na zakupach i zarobić dodatkowe pieniądze. Równocześnie sama nie masz obowiązku robienia zakupów. Bycie konsultantką to same korzyści i zero uciążliwych zobowiązań.

16:16

16:16

INGLOT cień do powiek DOUBLE SPARKLE kolor 465

Brązowy cień ze złotymi drobinkami, dość duża gramatura (2g)Kupiłam go po promocyjnej cenie bodajże 11 zł zamiast ok 24 zł.
Kolor wygląda trochę inaczej w zależności od kąta padania światła, zawsze jednak widać brąz i złote drobinki (swatche na skórze):

Super kolor, przyciąga wzrok,  ładny efekt dzięki drobinkom, pasuje do codziennego "nude" jak i do wieczorowego makijażu. Na żywo bardziej widoczny i wydaje się ciemniejszy niż na zdjęciach.
Nałożony na bazę wytrzymuje mniej niż 6 godzin.
Zważywszy na tą trwałość cena promocyjna wydaje mi się uczciwa, gdyż chcą skompletować sobie więcej tych cieni każdy po 24 zł wydałabym za dużo jak na ich jakość a konkretnie trwałość. 

Efekty:

 

2 komentarze:

Zachęcam do pozostawiania komentarzy i z góry za nie dziękuję :)
Zaglądam na blogi moich Komentatorów, i najczęściej również je obserwuję.
Komentarze zawierające link nie będą publikowane, potrafię Was znaleźć! :)

Copyright © 2014 Wszystkie moje bziki , Blogger