ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ AVON

Lubisz kosmetyki AVON i chcesz je kupować taniej? Zostań konsultantką Avon oszczędzaj na swoich zakupach i zarabiaj na sprzedaży. Rejestracja AVON jest prosta i szybka, a po założeniu konta dostaniesz za darmo pod wskazany w formularzu adres Twój pakiet powitalny. Na każdy zakup otrzymasz zniżkę od 15% do 45% (w zależności od wielkości Twojego zamówienia), a dodatkowo odbierzesz prezenty w programie dla nowych konsultantek. To świetna okazja aby zaoszczędzić na zakupach i zarobić dodatkowe pieniądze. Równocześnie sama nie masz obowiązku robienia zakupów. Bycie konsultantką to same korzyści i zero uciążliwych zobowiązań.

12:29

12:29

Bazowanie - bazy pod cienie do powiek.

Przyznaję się: bazy pod cień do powiek używam sporadycznie. Jest to baza Inglot, którą kupiłam kiedy ten produkt nie był tak rozpowszechniony jak teraz. Ma kolor podkładu i gęstą, tępą, suchą konsystencję. Moim zdaniem spełnia swoją funkcję właściwie i jest bardzo wydajna.
 Druga baza to płynny produkt Kobo, który dostałam w prezencie razem z sypkim cieniem Kobo, używam jej tylko pod ten cień, i sprawdza się bardzo dobrze.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zachęcam do pozostawiania komentarzy i z góry za nie dziękuję :)
Zaglądam na blogi moich Komentatorów, i najczęściej również je obserwuję.
Komentarze zawierające link nie będą publikowane, potrafię Was znaleźć! :)

Copyright © 2014 Wszystkie moje bziki , Blogger