ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ AVON

Lubisz kosmetyki AVON i chcesz je kupować taniej? Zostań konsultantką Avon oszczędzaj na swoich zakupach i zarabiaj na sprzedaży. Rejestracja AVON jest prosta i szybka, a po założeniu konta dostaniesz za darmo pod wskazany w formularzu adres Twój pakiet powitalny. Na każdy zakup otrzymasz zniżkę od 15% do 45% (w zależności od wielkości Twojego zamówienia), a dodatkowo odbierzesz prezenty w programie dla nowych konsultantek. To świetna okazja aby zaoszczędzić na zakupach i zarobić dodatkowe pieniądze. Równocześnie sama nie masz obowiązku robienia zakupów. Bycie konsultantką to same korzyści i zero uciążliwych zobowiązań.

17:37

17:37

JAKĄ PIŻAMĘ WYBRAĆJaką piżamę wybrać?Wygodna.

"Rzeczy luksusowe muszą być wygodne, bo jeśli takie nie są, to nie są luksusowe."
Coco Chanel

O to, to!

Sen jest bardzo ważny dla regeneracji organizmu, dla wielu osób w dobie dzisiejszego zagonienia (brak czasu) i zestresowania (bezsenność) jest niemalże luksusem. Tak czy owak każdy zasługuje na komfort, wygodną piżamę i spokojny sen.


Co znaczy wygodna piżama ?

Nie cisnąca, nie drapiąca, nie drażniąca - taka, której nie czuć na sobie. Oczywiste, że nie może być za mała i uciskająca, że ma nas nie pić, ale nie tylko o to chodzi: chodzi również o to, że jakieś sztywne szwy, gryzące metki, itp. - odpadają.
Wykonana z dobrej jakości materiału.

O gustach się nie dyskutuje ("de gustibus non est disputandum" - sentencja łacińska). Kolory, desenie lub ich brak, krótki rękaw, długi rękaw, brak rękawa, spodnie długie/ krótkie/ trzy czwarte - to wszystko jest kwestią wtórną, zależną od w/w gustu, osobistych preferencji oraz pory roku.

Poza tym forma ubrania jest niewolnikiem treści - czyli materiału, z którego jest uszyta (Moja sentencja. Na to mój mąż, bez cienia sarkazmu: "Sama to wymyśliłaś?" Tak, sama - na podstawie doświadczeń, jakie mam z szyciem ubrań u krawcowej :)

Tak więc co innego (i w innej cenie) wyjdzie nam z jedwabiu, a co innego z bawełny, ale kluczowy jest tu:

materiał naturalny.

Czyli oddychający, przewiewny, nie plastikowy i zimny jak blacha co to grzeje latem i ziębi zimą.  


Dobrej jakości. 
Polskich producentów.


(Kieszenie!!! Uwielbiam kieszenie.)Dla potwierdzenia tych słów pokazuję Wam tu mój wybór, gdyż w ramach współpracy ze sklepem Modny Sklep ze wszystkiego, co mogłam sobie wybrać wybrałam właśnie te oto piżamy. Ze wszystkiego! A sklep ma bogatą ofertę. To chyba o czymś świadczy!
Dodatkowo fakt, że ja znalazłam tam piżamki dla siebie oznacza, iż sklep ma w ofercie również duże rozmiary piżam.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zachęcam do pozostawiania komentarzy i z góry za nie dziękuję :)
Zaglądam na blogi moich Komentatorów, i najczęściej również je obserwuję.
Komentarze zawierające link nie będą publikowane, potrafię Was znaleźć! :)

Copyright © 2014 Wszystkie moje bziki , Blogger