14:05

14:05

POKÓJ DZIECKA - JAK URZĄDZIĆ WYMARZONY POKÓJ DZIECIĘCYO wystroju wnętrz pisałam już niejeden raz: o modach, o tym co wnętrza urozmaica, co ociepla, co oziębia, co ożywia, co do siebie pasuje... Pokój dziecięcy rządzi się jednak trochę innymi prawami, pozwala na więcej fantazji.Dlatego dziś przedstawiam Wam przedstawić fantazyjne, iście bajeczne propozycje naklejek na ścianę oraz tapet do pokoju dziecięcego, które znaleźć możecie na stronie eudajmonia.eu.
Chcę poświęcić ten wpis tylko im.
Dlaczego? 
Bo cenię sobie rzeczy oryginalne, niebanalne, niepowtarzalne, robione na zamówienie (choć w ofercie Eudajmonii są też propozycje dostępne od ręki). Eudajmonia to rodzinna firma, w skład w której wchodzą : ONA - artysta, grafik i  ON - filozof, którzy prywatnie są rodzicami dwóch małych dziewczynek.
A "eudajmonia" (tajemnicza, przyznacie, nazwa!) to termin filozoficzny stosowany w filozofii życia starożytnej Grecji i, ogólnie rzecz ujmując, oznacza stan pełnego, racjonalnie uzasadnionego zadowolenia i satysfakcji z własnego życia.Tapety produkowane są pod konkretny wymiar ściany.  Podstawowym materiałem używanym do produkcji tapet jest flizelina. Cechuje ją podwyższona trwałość i elastyczność, szybkość i łatwość aplikacji. Sama mam w mieszkaniu właśnie tapetę na flizelinie. 

Naklejki na ścianę nakleja się łatwo i szybko. Przy aplikacji nie powstają pęcherzyki powietrza - każdy, kto próbował naklejać tapetę wie, jakie to ważne!!! Mają mocny klej, a dzięki pastelowym i delikatnym kolorom wyglądają jak namalowane. Produkty są w pełni bezpieczne,  nie zawierają szkodliwych substancji i drukowane są ekoatramentami.Pokazałam tu niewielką część oferty firmy, zainteresowanych zakupami, inspiracjami, pomysłami odsyłam na stronę eudajmonia.eu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zachęcam do pozostawiania komentarzy i z góry za nie dziękuję :)
Zaglądam na blogi moich Komentatorów, i najczęściej również je obserwuję.
Komentarze zawierające link nie będą publikowane, potrafię Was znaleźć! :)

Copyright © 2014 Wszystkie moje bziki , Blogger