ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ AVON

Lubisz kosmetyki AVON i chcesz je kupować taniej? Zostań konsultantką Avon oszczędzaj na swoich zakupach i zarabiaj na sprzedaży. Rejestracja AVON jest prosta i szybka, a po założeniu konta dostaniesz za darmo pod wskazany w formularzu adres Twój pakiet powitalny. Na każdy zakup otrzymasz zniżkę od 15% do 45% (w zależności od wielkości Twojego zamówienia), a dodatkowo odbierzesz prezenty w programie dla nowych konsultantek. To świetna okazja aby zaoszczędzić na zakupach i zarobić dodatkowe pieniądze. Równocześnie sama nie masz obowiązku robienia zakupów. Bycie konsultantką to same korzyści i zero uciążliwych zobowiązań.

20:18

20:18

USIĄDŹ WYGODNIE! DOBRE KRZESŁA TO ZNACZY JAKIE?


Jak to się mówi "lepiej źle siedzieć niż dobrze stać". 

Najlepiej zaś siedzieć dobrze i wygodnie, na krzesłach przyjaznych zarówno naszej... anatomii :) jak i oku.

A kiedy trzeba siedzieć długo, np. na konferencjach, naradach, zebraniach, wykładach...Wtedy przydadzą się dobre krzesła konferencyjne

Dobre tzn. jakie?   • W odpowiadającym ogólnemu wystrojowi i koncepcji danego miejsca designie
 ( prostym/oryginalnym/klasycznym/nowoczesnym), w dużym wyborze modeli i kolorów czyli coś miłego dla oka.
Jednak okiem to co najwyżej możemy sobie na krzesło rzucić, zaś siedzimy na nim... całym sobą, całą swoją osobą. Krzesła powinny więc być funkcjonalne i praktyczne:


  • W ergonomicznym kształcie (czyli wygodne z naszą anatomią zgodne :) Chyba nie trzeba wyjaśniać, iż mają nam życie ułatwiać, a nie być narzędziem tortur.

  • Zaopatrzone w dodatkowe udogodnienia np. podłokietniki. Dodatkowe udogodnienia zawsze mile widziane.


  • Wytrzymałe, wykonane z trwałych materiałów. To wpłynie na ich trwałość, a to z kolei wydłuży czas użytkowania, co korzystnie wpłynie na stosunek ich ceny do jakości.

  • Łatwe do utrzymania w czystości. Nie utrudniajmy sobie życia. 


  • Możliwe do spersonalizowania wg życzeń zamawiającego. Coś miłego dla każdego.Wymienione powyżej cechy dobre krzesła konferencyjne dzielą z innymi dobrymi krzesłami, z wszelkimi innymi dobrymi siedziskami, z wszystkimi dobrymi meblami. 

Zaś zasadę, że meble powinny być ładne, pasujące do okazji i miejsca, a równocześnie wykonane z dobrej jakości materiału, wygodne, łatwe w utrzymaniu i funkcjonalne wszelkie meble dzielą z  wszystkimi innymi dobrami służącymi człowiekowi.  

1 komentarz:

  1. Dla mnie mega ważna jest wygoda. Kiedyś w pracy miałam takie nie wygodne krzesła że te 8h to była tragedia

    OdpowiedzUsuń

Zachęcam do pozostawiania komentarzy i z góry za nie dziękuję :)
Zaglądam na blogi moich Komentatorów, i najczęściej również je obserwuję.
Komentarze zawierające link nie będą publikowane, potrafię Was znaleźć! :)

Copyright © 2014 Wszystkie moje bziki , Blogger