11:16

11:16

POMYSŁY NA PREZENT NA DZIEŃ MATKI


Garść pomysłów na prezent z okazji Dnia Matki.


Słyszałam o matce - takiej w wieku lat ok. 60 a nie 160 - która od swoich czterech dorosłych córek na Dzień Matki dostała super-duper... stolnicę zwijaną i fartuszek. Zaprawdę niech będzie błogosławiony praktycyzm jej latorośli, ich ekonomiczne, przyszłościowe myślenie (o... nich samych, bo chyba nieraz zjedzą to, co matka na stolnicy ugniecie ubrana w fartuszek). I - w moim odczuciu oczywiście -  niech się wypchają. 
U mnie nie znajdziecie takich pomysłów, gdyż w moim mniemaniu prezent, i to na to akurat święto, NIE ma przypominać o obowiązkach domowych i znowu robieniu czegoś dla całej rodziny i dzieci. Ja tak uważam, ale oczywiście któż zabroni kupić matce mopa na wypasie albo foremkę do ciasta.Co radzę?


Każdemu na miarę jego finansowych możliwości, a wachlarz cen jest szeroki, każdy może znaleźć coś dla siebie.Słodkości, czekoladki, bombonierki i kwiaty - to zawsze będzie stosowne. Może i oklepane, ale ja tam był wolała klepać te czekoladki niż cieszyć się na jeżdżenie na nowym mopie.Bon podarunkowy: drogeria, wizyta u kosmetyczki, masaż, spa... Dzieci chyba wiedza, co z tego, lub coś innego w tym klimacie, będzie najbardziej podobało się rodzicielce.Biżuteria. Prezent, który się nigdy nie starzeje, i zawsze jest stosowny dla kobiety.Kosmetyki. Polecam perfumy, jako elegancko wyglądający towar luksusowy (nie mop!) i w bezpieczny sposób nieodnoszący się do wieku obdarowywanej (czego nie da się powiedzieć o kremach na zmarchy).
Obiad/ kolacja = wyjście do restauracji. Oczywiście zapomnijcie o fast foodzie, no chyba, że macie 9 lat. Ale jeśli nawet macie, i Wy na Komunię dostajecie quada, a nie jak w tzw. moich czasach zegarek i długopisik, lub szaleństwo- rower, to wg mnie i Wam fast food odpada :)Wycieczka. Nie mówię o wykupieniu 2 tygodni w kurorcie (choć kto Wam zabroni). Może w Waszej okolicy są miejsca, gdzie można wybrać się choć na jeden dzień, a dodatkowo połączyć to z pomysłem spa czy restauracji.


A po więcej konkretnych i dobrych pomysłów odsyłam do MURRANO , gdzie znajdziecie prezenty i to pogrupowane praktycznie również wg okazji, a więc i na Dzień Matki, a do tego wiele z nich można spersonalizować grawerem lub inną techniką  napisu.

4 komentarze:

 1. Ja dość często kupuję karty podarunkowe :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne propozycje. Ja stawiam zawsze na bukiet kwiatów i kartkę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mop na wypasie, remont mieszkania, żeby ktoś k w końcu położył mi panele na podłogę... bardzo pragnę :D ale też marzy mi się trochę biżuterii, perfumy, i inne niezbędne kobiecie rzeczy. Niestety, muszę odpuścić, bo moja córka za tydzień ma ślub na spontanie, i to raczej ja muszę wydać kasę :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hmm, pozwól, że skomenuje to tak: ja natomiast nic nie dostanę, ale i nic nie wydam...

   Usuń

Zachęcam do pozostawiania komentarzy i z góry za nie dziękuję :)
Zaglądam na blogi moich Komentatorów, i najczęściej również je obserwuję.
Komentarze zawierające link nie będą publikowane, potrafię Was znaleźć! :)

Copyright © 2014 Wszystkie moje bziki , Blogger