15:58

15:58

3 x ROZCZAROWANIE: KOSMETYKI DO MAKIJAŻU

Dziś dobie troszkę ponarzekamy.
I to na produkty... jednej z moich ulubionych marek!
Czyli Golden Rose


W sumie już na wstępie mam ochotę usprawiedliwiać Golden Rose, no bo na pewno jest to efekt skali - mam sporo kosmetyków tej marki, w tym wielu ulubieńców, więc niemożliwe jest, by nie trafiły się również rozczarowania. Tak się złożyło, że te trafiły mi się w sumie równocześnie...
Dziś o nich.Przyjrzałam mu się bliżej w oddzielnym poście. Dziś niech Wam wystarczy, że rozlewa się za linię ust. Szczególnie w kącikach szybko zaczyna spływać w dół, i robi ze mnie Jokera. Jest to jedyny, ale niestety wystarczający powód, dla którego ten kosmetyk znalazł się w dzisiejszym zestawieniu.
miracle pencil

metals metallic eye pencil kolor 05


Mają jedną wadę - są za miękkie.

Nie dają się temperować, i nie można się nimi przez to posługiwać jak już wkład wymaga zatemperowania. A szkoda, bo mają śliczne kolory. Szczególnie ten metaliczny turkus ( a mam i kolor brązowy i on wydaje mi się twardszy!!!), zachwycił i Was.


Są tanie (do 10 zeta). Na IG spotkałam się z komentarzem, a może by je trzymać w lodówce czy tam w zamrażarce? Nie interesuje mnie to: a może by przed użyciem jakiegoś kosmetyku za każdym razem fiknąć fikołka i pluć przez lewe ramię? Za dużo zachodu. A za mało czasu na co dzień, żeby bawić się w takie kombinowanie. Na szczęście cena tych kosmetyków jest mała, i z tego powodu łatwiej będzie mi je wyrzucić. Ale i tak szkoda mi tego turkusu!
Gorzej z błyszczykiem, który jest droższy (ok. 20 zeta). Gdzieś czytałam, można odcisnąć w chusteczkę, to tamto, i najlepiej może też fikołek. No nie. nie bawię się w takie rzeczy, bo wiem, że jest dużo produktów, które takiego zachodu nie potrzebują. 


Coś Was ostatnio rozczarowało?

4 komentarze:

 1. Szkoda tej turkusowej kredki, świetny ma kolor.

  OdpowiedzUsuń
 2. Vibyl gloss mnie ciekawił, ale jednak się z nim nie poznałam. Czekam na pełną recenzję ;p

  OdpowiedzUsuń
 3. Oj na szczescie ostatnio nic mnie nie rozczarowala i szkoda ze te kredki sa tak miekkie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja z GR nie lubię lakierów do paznokci. Mam kilka z różnych serii i wszystkie kiepskie.

  OdpowiedzUsuń

Zachęcam do pozostawiania komentarzy i z góry za nie dziękuję :)
Zaglądam na blogi moich Komentatorów, i najczęściej również je obserwuję.
Komentarze zawierające link nie będą publikowane, potrafię Was znaleźć! :)

Copyright © 2014 Wszystkie moje bziki , Blogger