ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ AVON

Lubisz kosmetyki AVON i chcesz je kupować taniej? Zostań konsultantką Avon oszczędzaj na swoich zakupach i zarabiaj na sprzedaży. Rejestracja AVON jest prosta i szybka, a po założeniu konta dostaniesz za darmo pod wskazany w formularzu adres Twój pakiet powitalny. Na każdy zakup otrzymasz zniżkę od 15% do 45% (w zależności od wielkości Twojego zamówienia), a dodatkowo odbierzesz prezenty w programie dla nowych konsultantek. To świetna okazja aby zaoszczędzić na zakupach i zarobić dodatkowe pieniądze. Równocześnie sama nie masz obowiązku robienia zakupów. Bycie konsultantką to same korzyści i zero uciążliwych zobowiązań.

16:44

16:44

Chorwacja - Hvar (miasto) na Wyspie Hvar. Fotorelacja.Zapraszam na pierwszy wpis z serii typowo pourlopowej czyli na fotorelację z tegorocznego urlopu w Chorwacji.

Pierwsze na tapetę idzie miasto Hvar na wyspie o tej samej nazwie.

Jak zawsze nie zamierzam nawet udawać, że bawię się w przewodnika - po prostu pokazuję Wam miejsca, byście przez chwilę spojrzeli teraz  ze mną na to, na co ja patrzyłam.

Przepadłam dla skąpanych w słońcu przejrzystych lazurów, szmaragdów i turkusów morza, dla wąskich, białych kamiennych uliczek, takowych budynków i egzotycznej roślinności. 
Wszędzie było pełno luda, ale dokładałam starań, by na zdjęciach było widać coś poza ludzką ciżbą.

Zapraszam na zdjęcia, dużo zdjęć. Jeśli niektóre z Was wydadzą się Wam jakby wyprane z kolorów- to po prostu słońce tak mocno świeciło, że "prześwietliło" niektóre fotki.

Bez zbędnych słów:


A tutaj ludzie w w knajpie przy V stacji Drogi Krzyżowej:Na pierwszym planie pan się modli, na drugim golasy plażują :
Zapraszam również na moją relację z Chorwacji na IG
13 komentarzy:

Zachęcam do pozostawiania komentarzy i z góry za nie dziękuję :)
Zaglądam na blogi moich Komentatorów, i najczęściej również je obserwuję.
Komentarze zawierające link nie będą publikowane, potrafię Was znaleźć! :)

Copyright © 2014 Wszystkie moje bziki , Blogger