ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ AVON

Lubisz kosmetyki AVON i chcesz je kupować taniej? Zostań konsultantką Avon oszczędzaj na swoich zakupach i zarabiaj na sprzedaży. Rejestracja AVON jest prosta i szybka, a po założeniu konta dostaniesz za darmo pod wskazany w formularzu adres Twój pakiet powitalny. Na każdy zakup otrzymasz zniżkę od 15% do 45% (w zależności od wielkości Twojego zamówienia), a dodatkowo odbierzesz prezenty w programie dla nowych konsultantek. To świetna okazja aby zaoszczędzić na zakupach i zarobić dodatkowe pieniądze. Równocześnie sama nie masz obowiązku robienia zakupów. Bycie konsultantką to same korzyści i zero uciążliwych zobowiązań.

08:16

08:16

ULUBIEŃCY SIERPNIA

Jak na mnie mega minimalistyczni ulubieńcy, co wynika ze spowodowanego sezonem urlopowym  kosmetycznego minimalizmu w sierpniu:
JANDA luksusowy krem ochronny do twarzy 50+ <klik>


BELL Fashion colour (niestety nigdzie nie mogę znaleźć nazwy bądź numeru tego kolorku) w kolorze cielistym. Ładniutki kolor, a do tego naprawdę trwały i długotrwale plażoodporny! 


SKINLITE CUCUMBER Cleasing Peel-off Mask  całkiem przyzwoicie - a tak po prawdzie to najlepiej z dotychczas używanych przeze mnie tego rodzaju maseczek -  radzi sobie z usuwaniem moich zaskórników (inna sprawa, że nic nie radzi sobie z tym idealnie i całkowicie), a mam już jakieś porównanie, w tym  z osławioną czarną maską Pilaten.


HALDA LABO TOKYO 3D MASKA LIFTINGUJĄCA NA TWARZ I SZYJĘ kosmetyk ten, w formie galaretki, ja używam po prostu jako krem na noc co wieczór. Od zawsze mam skłonność do podwójnego podbródka, nawet kiedy byłam sporo młodsza i szczuplejsza, a teraz tylko to się nasila. Po użyciu tego kosmetyku rano budzę się z jędrniejszą skórą, poprawia on też owal twarzy.4 komentarze:

Zachęcam do pozostawiania komentarzy i z góry za nie dziękuję :)
Zaglądam na blogi moich Komentatorów, i najczęściej również je obserwuję.
Komentarze zawierające link nie będą publikowane, potrafię Was znaleźć! :)

Copyright © 2014 Wszystkie moje bziki , Blogger