ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ AVON

Lubisz kosmetyki AVON i chcesz je kupować taniej? Zostań konsultantką Avon oszczędzaj na swoich zakupach i zarabiaj na sprzedaży. Rejestracja AVON jest prosta i szybka, a po założeniu konta dostaniesz za darmo pod wskazany w formularzu adres Twój pakiet powitalny. Na każdy zakup otrzymasz zniżkę od 15% do 45% (w zależności od wielkości Twojego zamówienia), a dodatkowo odbierzesz prezenty w programie dla nowych konsultantek. To świetna okazja aby zaoszczędzić na zakupach i zarobić dodatkowe pieniądze. Równocześnie sama nie masz obowiązku robienia zakupów. Bycie konsultantką to same korzyści i zero uciążliwych zobowiązań.

15:06

15:06

Pigmenty z kolorowka.com - moje zakupy. Duże :)Uczyniłam ten zakup zachęcona postami Nails tale

W poszukiwaniu odpowiednika MACa - Pigmenty z kolorówka.com

Tanie duochromy alternatywa dla Makeup Geek


Postanowiłam się nie szczypać, i od razu zakupiłam 20 kolorów, plus trzy dla siotry. Dwa kolory zostały dodane jako gratis.

Wszystkie to pigmenty perłowe - miki, ich cena to 5,99 za takie 5 ml w torebeczce z zapięciem strunowym.
Otworzyłam je z zafoliowania, podpisałam permanentym markerem nad struną i włożyłam do pudełka - tak zamierzam je jakoś ogarniać i ułatwiać sobie korzystanie z nich.Będę chciała pokazać Wam te kolorki wszystkie i w swatchach, nie tylko w makijażach, na pewno zrobię to w kilku postach, bo w jednym to nawet nie ma sensu, zatem  która grupa kolorów zainteresowała Was najbardziej, co dać na pierwszy ogień?

14 komentarzy:

Zachęcam do pozostawiania komentarzy i z góry za nie dziękuję :)
Zaglądam na blogi moich Komentatorów, i najczęściej również je obserwuję.
Komentarze zawierające link nie będą publikowane, potrafię Was znaleźć! :)

Copyright © 2014 Wszystkie moje bziki , Blogger