08:39

08:39

Lakier Golden Rose WOW! Nail Color, kolor 14



Drugi kolor z tej serii po Golden Rose WOW! Nail Color, kolor 50, i jak 50tkę dostałam go w prezencie od Nails tale


Lakier z kolekcji o imponującym wyborze kolorów. Jednak uczulam na to, w jaki sposób są pokazane na stronie GR- to jest właśnie mój lakier, wyraźnie zimny i bladoróżowy, podczas gdy w rzeczywistości jest inny.. 

   http://goldenrose.pl/produkty/paznokcie/lakiery-do-paznokci-/wow-nail-color-lakier-do-paznokci-golden-rose-250.html#/o_gww-14



... no właśnie, jaki? Ano taki, że nigdy bym go sobie sama nie kupiła, uważając, że jest za siny i za mdły na mnie. I tu pojawia się jedna z super cech prezentów, mianowicie, że jak dostajemy je do ręki, to - ich używamy. W końcu to nic nie kosztuje.
I tym sposobem okazało się iż ten niepozorny, szczególnie na zdjęciach bez flesza:





kolorek- poniżej zdjęcia z fleszem:




brudnobeżowy bez flesza i nieco różowawy w stronę nude z fleszem okazał się dla mnie kolorem... cielistym - i to nawet przed moją letnią opalenizną! W ogóle nie podkreślał zimnego, bladego i sinego odcienia mojej skóry na dłoniach, a po uzyskaniu przeze mnie opalenizny (obiektywnie słabej, subiektywnie chyba  największej z osiągalnych) stał się po prostu cielisty (aczkolwiek na zdjęciach - szczególnie tych z fleszem- nie robi takiego wrażenia i porządnie odbija od koloru skóry)


- bez flesza:




- z fleszem:




 
- w słońcu

Jakość: jak na mnie, u której zwykle lakier trzyma się ze dwa- trzy dni, ten lakier jak i w ogóle lakiery GR to mistrzostwo świata czyli oznacza jakieś 5 dni. Płaski, wygodny w użyciu pędzelek.
Pojemność, kolorystyka, cena i jakość - super!

5 komentarzy:

  1. Ten kolor akurat mnie nei zachwyca, ale uwielbiam serię WOW ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Kolor to rzecz gustu, ale jak zostało tu wspomniane ja też sama z siebie nigdy nie skusiłabym się na ten kolor, bo wolę żywe i jaskrawe kolory, a okazał się taki super :) A seria jest super :)

    OdpowiedzUsuń

Zachęcam do pozostawiania komentarzy i z góry za nie dziękuję :)
Zaglądam na blogi moich Komentatorów, i najczęściej również je obserwuję.
Komentarze zawierające link nie będą publikowane, potrafię Was znaleźć! :)

Copyright © 2014 Wszystkie moje bziki , Blogger