08:10

08:10

Luksusowo: GUERLAIN METEORITES, 2 clair/light

Kosmetyk pożyczony od Mamy, która dostała go w prezencie od mojej siostry, jako przywieziony ze strefy bezcłowej, z Paryża, a jakże :)


Kosmetyk kultowy, przesławne kuleczki  o obłędnym zapachu zamknięte w pięknym, fotogenicznym opakowaniu wyglądającym niby biżuteryjne cacko tym razem - w odróżnieniu od koloru GUERLAIN METEORITES Ball Powder Beige Chic 03
 

w zimnym, jasnym odcieniu. mogę powtórzyć o nich to samo, co o w/w beige chic: nadają twarzy poświaty. Efekt trudny jest do uchwycenia na zdjęciach,  szczególnie z bliska, i szczerze mówiąc nie spektakularny. Przede wszystkim otaczają nimbem luksusu i z powodu swej ceny nadają się na takowy prezent. Moim zdaniem wraz z nimi kupuje się właśnie poczucie luksusu i wyjątkowości (choć są bardzo znane) a nie jakiś niesamowity efekt na twarzy...  Fajny kosmetyk, ale jego cena jest jak meteoryty - kosmiczna :) Uważam, że robią one raczej efekt psychologiczny :) Osobiście bardziej podoba mi się jednak efekt bo kuleczkach beżowych- kolor twarzy wydaje się cieplejszy i przez to moim zdaniem efekt jest ładniejszy.
Informacje z ulotki dołączonej do papierowego opakowania (w moim wolnym tłumaczeniu bo nie uświadczymy ich po polsku, przyznacie, że brzmią poetycko):

W 1987 Gurlain zmienił sypki puder w konstelację wielokolorowych pereł, które zawierają w sobie sekret absolutnego blasku dla każdego rodzaju cery. Guerlain Meteorites Perals są unikalne: są produktem stworzonym przez ekspertów spośród naszych  zaufanych twórców. Z niesamowitą teksturą i zapachem fiołków dodają blasku kobiecemu pięknu i zdobyły status kosmetyku kultowego.
Na przestrzeni lat Guerlain, prawdziwy alchemik światła, nadał kolorowym perłom  Meteorytów niezwykłą moc. Dziś Meteoryty zostały ponownie ulepszone by nadać skórze "efekt halo" za pomocą czystego światła, które niweluje niedoskonałości skóry i dodaje jej blasku godnego cery bogini.

Świetlna rewolucja : technologia "Stardust"

Ten magiczny, tworzący światło polimer zawiera niebiański puder, który przemienia niewidzialne gołym okiem światło niby alchemik tworząc doskonały "efekt halo" w kontakcie ze skórą. Natychmiast niweluje zmarszczki i niedoskonałości. Pozostawia na skórze woal światła, który rozświetla twarz.

Udoskonalające cerę rozświetlenie: unikalne połączenie kolorów
Od samego początku odcienie Meteorytów zostały perfekcyjnie dobrane: liliowy aby chwytać światło, różowy dla młodzieńczego blasku, żółty by niwelować zaczerwienienia. Odcienie Meteorytów idealnie się ze sobą łączą aby dostarczyć naturalne rozświetlenie cerze.

Lekkie rozświetlające światło: innowacyjna tekstura

Meteoryty są wykonane przy użyciu delikatnych metod aby dostarczyć twarzy potrzebną ilość pudru. Są strzeżonym od 1987 roku sekretem Guerlain. Bez pokrywania skóry widoczną warstwą dostarczają jej światła aby rozświetlić cerę. 

Gwarantując maksymalny blask  Meteoryty dostarczają skórze, niby za dotknięciem magicznej różdżki, niesamowitego blasku perfekcyjnej, godnej bogini cery. Cera lśni najczystszym światłem.


Kuleczki mają śliczne reklamy:
Efekty na twarzy:


PRZED
PO

1 komentarz:

Zachęcam do pozostawiania komentarzy i z góry za nie dziękuję :)
Zaglądam na blogi moich Komentatorów, i najczęściej również je obserwuję.
Komentarze zawierające link nie będą publikowane, potrafię Was znaleźć! :)

Copyright © 2014 Wszystkie moje bziki , Blogger