ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ AVON

Lubisz kosmetyki AVON i chcesz je kupować taniej? Zostań konsultantką Avon oszczędzaj na swoich zakupach i zarabiaj na sprzedaży. Rejestracja AVON jest prosta i szybka, a po założeniu konta dostaniesz za darmo pod wskazany w formularzu adres Twój pakiet powitalny. Na każdy zakup otrzymasz zniżkę od 15% do 45% (w zależności od wielkości Twojego zamówienia), a dodatkowo odbierzesz prezenty w programie dla nowych konsultantek. To świetna okazja aby zaoszczędzić na zakupach i zarobić dodatkowe pieniądze. Równocześnie sama nie masz obowiązku robienia zakupów. Bycie konsultantką to same korzyści i zero uciążliwych zobowiązań.

09:15

09:15

Prezenty kosmetyczne i inne :)
Od Koleżanki ( jeszcze raz dziękuję) tym razem:  sprzęty tzw. gospodarstwa domowego :) Prze-słodkie, babeczkowo- ciasteczkowe, różowe i disneyowskie :)Od Nails tale (której również jeszcze raz dziękuję)


Olejek do włosów Monoi Oil (pachnie przecudownie)

Szminka MAKEUP REVOLUTUON kolor Divine

Natura Siberica - profesjonalny żel do tworzenia lokóworaz

również prze-słodka i  różowa, błyszcząca  dziewczęca ( /dziecinna :)


szczotka do włosów z moim imieniem :) Bądź gwiazdą :)


i - tzw. mała rzecz a cieszy, kolejna rzecz z rodzaju tych  słodkich i utrzymanych w tonacji różowej: komplet gumek do ścierania......zestaw pierwszej potrzeby dla małej pudernicy :) (ale nie tak małej, by mogła to wszystko -nie daj Bóg- połknąć. Czyli dla mnie się nada :)i jak tu się nie uśmiechnąć..? :)1 komentarz:

Zachęcam do pozostawiania komentarzy i z góry za nie dziękuję :)
Zaglądam na blogi moich Komentatorów, i najczęściej również je obserwuję.
Komentarze zawierające link nie będą publikowane, potrafię Was znaleźć! :)

Copyright © 2014 Wszystkie moje bziki , Blogger