16:28

16:28

Nowy zmysłowy ciepły zapach na jesienne szarugi: POSSESS od OriflameNowy zapach od Oriflame


Informacje z katalogu nr 16:Cena z najnowszego katalogu to 99 zł, chyba, że otrzymamy od konsultantki voucher (nie wiem, na jakich zasadach), który obniży nam ich ceną o 30 zł:


Zapowiadany jako zapach zmysłowy, hipnotyzujący, pełen wdzięku i uwodzicielski. Kompozycja należy do kategorii szyprowo-kwiatowej z dodatkiem akordów owocowych. Zawiera ponad 80 składników. Zapach otwierają akordy ananasa, grapefruita i frezji. Nuta serca zawiera w sobie kwiat pomarańczy, ylang ylang jako główny akord oraz słodką malinę. Bazę stanowi drzewo sandałowe ze Sri Lanki, paczuli i wanilia z Madagaskaru.
Za: http://www.fragrantica.com/perfume/Oriflame/Possess-28164.html

Co prawda "legendarny" to po polsku m.im. "od dawna dobrze znany", a perfumy sa nowe, ale nie czepiajmy się.. Rozumiem, że w tym wypadku "legendarny" to związany z legendą Kleopatry...
"Piękność jej sama w sobie nie była — jak podają — niezrównana i olśniewająca wzrok ludzki, ale zetknięcie się z nią miało coś zniewalającego. Jej postać przy ujmującej łatwości w rozmowie i jednocześnie tchnąca z niej jakoś kultura obyczajów wywoływały swoiste wrażenie."
 Plutarch

Kusi zapachem, reklamą i buteleczką. Kobiece cacko przywołujące na myśl legendę Kleopatry -  kobiety tajemniczej, uwodzicielskiej a jednocześnie silnej i żadnej władzy. O wielkiej sile charakteru i kobiecym wdzięku nie do odparcia - nawet przez największych wojowników :) Uderzajaca do głowy mieszanka bo wszakże "possess" to "opętanie"...
Już wieeeele lat nie kupowałam żadnych zapachów Oriflame, ale ten -  już zamówiłam. Trochę ciepła i egzotyki na nasze jesienne szarugi... Na razie mnie skusił, a zobaczymy jak będzie dalej - czy ten zapach - zgodnie ze swoją nazwą- weźmie mnie w swoje posiadanie... :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zachęcam do pozostawiania komentarzy i z góry za nie dziękuję :)
Zaglądam na blogi moich Komentatorów, i najczęściej również je obserwuję.
Komentarze zawierające link nie będą publikowane, potrafię Was znaleźć! :)

Copyright © 2014 Wszystkie moje bziki , Blogger