18:04

18:04

BELL na paznokciach: GEL4D 08 i GLAM WEAR NUDE 02

Z fleszem:
bez flesza: GEL4D 08


Lakier do paznokci gwarantujący niezwykły połysk porównywalny z uzyskiwanym w salonach kosmetycznych przy użyciu lakieru żelowego utwardzanego światłem lampy UV.
Nadaje efekt 4D – „niesamowicie mokrych paznokci”, pokrywając je pięknym kolorem zaledwie, (?) który nie wymaga długiego czasu schnięcia. Elastyczna formuła zapewnia optymalną trwałość i odporność lakieru na uderzenia. Precyzyjny, płaski pędzelek zapewnia równomierną aplikację bez smug i zacieków. W gamie 10 urzekających odcieni znajdują się zarówno intensywne i niezwykle barwne jak i pastelowo - pudrowe.
 http://www.bell.com.pl/produkty/paznokcie/lakiery/gel-4d-mega-gloss/


z fleszem:

bez flesza:

rzadki, schnie dość długo - ja stosuję dwie warstwy, nie widzę po nim efektu "niesamowicie mokrych paznokci" i nie porównałabym go do żelowych paznokci, ale nie mam do niego też większych uwag. Nakłada się łatwo, choć wolę pędzelki na dłuższej nóżce. Wystarczająco trwały. (U mnie i tak lakier - żaden- długo nie wytrzymuje :(

 GLAM WEAR NUDE 02Trwały, superkryjący lakier do paznokci z połyskiem
Doskonale kryjący, trwały lakier do paznokci o niewiarygodnym połysku! Unikalna formuła lakieru sprawia, że rozprowadza się on niezwykle szybko i gładko, nie pozostawiając smug i zacieków! Specjalny szeroki pędzelek ułatwia aplikację. Lakier dostępny w 5 cielistych odcieniach, nadających efekt naturalnego piękna paznokciom.
 http://www.bell.com.pl/produkty/usta/blyszczyki/glam-wear-nude/

z fleszem:bez flesza:


nareszcie kolor nude pasujący do moich jasnych, sinawych :( dłoni.
Od kiedy nastała moda na paznokcie - nudziaki ( a będzie to już jakieś minimum 3 lata) szukałam swojego odcienia nude, ale wszystkie były albo za ciemne, albo za sine, albo za różowe, albo za żółte, albo za pomarańczowe, albo za przezroczyste jak na frencha. Ten kolorek to mój jak-najbardziej-nude :)
Schnie szybciej niż GEL3D, nakłada się łatwo,  jego trwałość jest zadowalająca. (U mnie i tak lakier - żaden- długo nie wytrzymuje :(


1 komentarz:

Zachęcam do pozostawiania komentarzy i z góry za nie dziękuję :)
Zaglądam na blogi moich Komentatorów, i najczęściej również je obserwuję.
Komentarze zawierające link nie będą publikowane, potrafię Was znaleźć! :)

Copyright © 2014 Wszystkie moje bziki , Blogger