17:58

17:58

Podwójna kredka AVON outstanding eyes kolor brown shimmer - recenzjaNowość, która pierwszy raz pojawiła się w poprzednim katalogu, i wtedy ją zamówiłam. Podwójna kredka - z jednej strony rozświetlająca z drugiej w kolorze mającym podkreślać barwę tęczówki.Ja zakupiłam kolor brown shimmer przeznaczony dla oczu zielonych/uniwersalny.Bez flesza:
z fleszem:


Pierwsza uwaga- kredka zatemperowana w sposób, który bardzo utrudniał jej użycie, za mało było wkładu, musiałam zaraz ją bardziej zatemperować:


... co znacznie ułatwiło aplikację.


Efekty:

 (do zdjęcia użyłam jej w sposób pokazany w katalogu - górna kreska kolorem, a cała dolna końcówką  rozświetlającą)


- bez flesza:


 - z fleszem:

 


Wg mnie:


+ przyjemne połączenie kolorystyczne błyszczącego złotem ciepłego brązu i rozświetlającego błyszczącego koloru kremowego,
+ latwa aplikacja,
+ ładny efekt (słyszałam komplementy).

ale...

- nietrwała. wytrzymuje max 3 godziny i jej trwałość jest wysoce rozczarowująca,  mam dwie diamentowe wysuwane kredki Avon i są one bardziej trwałe od tej, zaś rozświetlające kredki można znaleźć w innych ofertach. Cóż cieszę się, że zapłaciłam za nią ok 13 zł a nie np. 25. wygląda ładnie i jakoś ją zużyję, ale nie skuszę się - w odróżnieniu od kredek diamentowych - na ponowny zakup. Może inne kolory są bardziej trwałe???

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zachęcam do pozostawiania komentarzy i z góry za nie dziękuję :)
Zaglądam na blogi moich Komentatorów, i najczęściej również je obserwuję.
Komentarze zawierające link nie będą publikowane, potrafię Was znaleźć! :)

Copyright © 2014 Wszystkie moje bziki , Blogger