15:40

15:40

ISADORA Ray of Light cienie do powiek EYE SHADOW TRIO SPRING GARDEN

 Prezent na Dzień Kobiet od Nails tale

Prawdziwie wiosenne trio


cienie w opakowaniu z lusterkiem i aplikatorem,  z wiosennej serii Isadora - Ray of light:


"Inspiracje
Już sama nazwa zdradza, że w tym sezonie w makijażu proponowanym przez markę wszystko obraca się wokół światła. Jasne kolory, delikatne materiały, lekki styl. Futurystyczny styl w połączeniu z czystymi geometrycznymi liniami.
Kolory
Lśniące, świetliste, lekkie pastele współgrają ze światłem, tworząc tęczowy/wielobarwny efekt. Futurystyczne, neonowe pastele."
 http://www.isadora.com/pl/news/isadora-presents-spring-make-up-2014-ray-of-light/

Cienie do powiek
"78 Spring Garden to trzy piękne, miękkie, pastelowe kolory, które rozświetlą Twoje oczy. Eye Shadow Trio to specjalnie wypiekane cienie do powiek z dużą zawartością perłowego pigmentu. Zaawansowana formuła zawiera uniwersalne kolory cieni, które mogą być stosowane na sucho jak i na mokro."
 http://www.isadora.com/pl/news/isadora-presents-spring-make-up-2014-ray-of-light/

Więcej o całej kolekcji można przeczytać TUTAJ

Pierwsze zdjęcie zrobione było z fleszem, oto zdjęcie bez flesza:Jak widać na zdjęciach cienie mają jasne pastelowe kolory i zawierają świetliste drobinki, które osypują się z cieni i prawdopodobnie powodują trwałość makijażu nie dłuższą niż 4 godziny (aplikowane na bazę).
Bardzo wiosenne, urocze, lekkie, świeże kolory o słabym kryciu i pigmentacji, rzeczywiście mocno rozświetlające i wnoszące rzeczywiście światło po ponurych jesiennych i zimowych dniach.
Ja jestem z nich bardzo zadowolona, jedyne gdzie bym ich nie polecała to okazje które wymagają naprawdę dobrej trwałości makijażu. 
Na co dzień jako pierwszy wiosenny oddech po zimowym bezkolorze sprawdzają się wg mnie wystarczająco dobrze.
Piękno i świetlistość tych kolorów bardzo dobrze widać na zdjęciach z fleszem, światło jest nieodzowne, by wydobyć urok tych cieni.
Do cieni pasują konturówki rozświetlające z tej samej serii, o tej w kolorze 81 pink opal pisałam TUTAJ
Jeszcze raz dziękuję Nails tale za piękny wiosenny prezent, właśnie coś takiego było mi potrzebne po mrozach i bielach zimowych.
Zdjęcia przedstawiają cienie aplikowane na sucho aczkolwiek wg mnie aplikowane na mokro wyglądają tak samo, bo tak zostało powiedziane nie mają mocnej pigmentacji.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zachęcam do pozostawiania komentarzy i z góry za nie dziękuję :)
Zaglądam na blogi moich Komentatorów, i najczęściej również je obserwuję.
Komentarze zawierające link nie będą publikowane, potrafię Was znaleźć! :)

Copyright © 2014 Wszystkie moje bziki , Blogger