ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ AVON

Lubisz kosmetyki AVON i chcesz je kupować taniej? Zostań konsultantką Avon oszczędzaj na swoich zakupach i zarabiaj na sprzedaży. Rejestracja AVON jest prosta i szybka, a po założeniu konta dostaniesz za darmo pod wskazany w formularzu adres Twój pakiet powitalny. Na każdy zakup otrzymasz zniżkę od 15% do 45% (w zależności od wielkości Twojego zamówienia), a dodatkowo odbierzesz prezenty w programie dla nowych konsultantek. To świetna okazja aby zaoszczędzić na zakupach i zarobić dodatkowe pieniądze. Równocześnie sama nie masz obowiązku robienia zakupów. Bycie konsultantką to same korzyści i zero uciążliwych zobowiązań.

10:48

10:48

Lakier do paznokci ESSENCE Floral Grunge 01 BE FLOWERFUL

Lakier z letniej kolekcji Flower Grunge 


kupiony ostatnio po przecenie.
Kolor 01 BE FLOWERFUL czyli jeden  moich ulubionych wiosennych kolorów, który mogę określić jako  mlecznokoralowy: http://umalujsie.blogspot.com/2012/04/kolor-koralowy.html
 lub
 morelowy: http://umalujsie.blogspot.com/2012/04/trele-morele-czyli-kolor-sezonu.html

ostatnio coś mi się zmieniło i na przekór pogodzie używam wiosennych kolorów i tej zimy.kolor zależy od oświetlenie w czasie fotografowania, na żywo najbliższy jest zdjęciu przedostatniemu  i ostatniemu, gdyż jest dość blady:


Lakier jest dość rzadki, należy użyć dwóch jego warstw. Schnie dość długo, jego trwałość pozostawia trochę do życzenia, choć z drugiej strony na mnie żaden lakier chyba nie trzyma się dobrze.  Kolor przepiękny, a jego cena -  i to jeszcze obniżona przeceną - powoduje, iż uważam, że to był bardzo udany zakup.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zachęcam do pozostawiania komentarzy i z góry za nie dziękuję :)
Zaglądam na blogi moich Komentatorów, i najczęściej również je obserwuję.
Komentarze zawierające link nie będą publikowane, potrafię Was znaleźć! :)

Copyright © 2014 Wszystkie moje bziki , Blogger