16:31

16:31

Mydło Nostalgia by LUKSJA Verbena Tree - recenzja

Jeden element moich spa zakupów
(Patrz: http://umalujsie.blogspot.com/2013/07/woda-i-mydo-najlepsze-bielido-czyli.html)"Marka Luksja, podążając za ogólnoświatowymi trendami, powraca do korzeni kosmetologii, oferując nową linię naturalnych mydeł w kostce Luksja Nostalgia.
Najnowsza linia mydeł w kostce Luksja Nostalgia nawiązuje do znanych na całym świecie mydeł marsylskich, o tradycyjnej recepturze. Mydła Luksja Nostalgia produkowane są z olejów roślinnych – palmowego i kokosowego. Zawierają w swoim składzie naturalne olejki eteryczne min: olejek lawendowy, tymiankowy, pomarańczowy, cytrynowy i wiele innych. Nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego i sztucznych barwników. Wysoka zawartość składników naturalnych czyni je delikatnymi dla skóry.
W skład linii wchodzą trzy warianty zapachowe: Olive Extra Virgin, Verbena Tree oraz Lavender Hill."
 http://www.pzcussons.com.pl/marki/produkty/1/5

Wyraz mody na mydła w kostce, o której już pisałam, tak samo jak o dizajnie ich opakowań, i nostalgii (nomen omen) za naturą i prostotą a przynajmniej wyobrażeniem o nich:
Patrz:
http://umalujsie.blogspot.com/2013/07/woda-i-mydo-najlepsze-bielido-czyli.html

oraz
http://umalujsie.blogspot.com/2013/07/mydo-rozane-barwa-recenzja.htmlMydło rzeczywiście bardzo ładnie pachnie, cytrusowo i świeżo.
Używanie 200 gramowej kostki jest nieco niewygodne, ale kostka ma zaokrąglone boki ( w przeciwieństwie o mydła różanego Barwa: http://umalujsie.blogspot.com/2013/07/mydo-rozane-barwa-recenzja.html ),pieni się lepiej niż owo mydło różane, jest mniej "twarde" a właśnie lepiej pieniące się, wydaje mi się też że wykazuje nieco większe działanie pielęgnacyjne niż mydło różane, zostawia skórę milszą i gładszą.
Spotkałam się z utyskiwaniem na jego cenę (ok. 6 zł), iż jest za duża, ale przypominam, że gramatura tego mydła jest niejako podwójna, a to tak jakby kupić dwie kostki 100gramowe po 3 zł każda, zgoda, jest ono trochę droższe niż pierwsze lepsze mydło, ale nie jest to jeszcze jakaś astronomiczna cena.
Produkt przyjemny, przyjemnie i dostępnie wpisujący się w modę na mydła naturalne w kostce.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zachęcam do pozostawiania komentarzy i z góry za nie dziękuję :)
Zaglądam na blogi moich Komentatorów, i najczęściej również je obserwuję.
Komentarze zawierające link nie będą publikowane, potrafię Was znaleźć! :)

Copyright © 2014 Wszystkie moje bziki , Blogger