ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ AVON

Lubisz kosmetyki AVON i chcesz je kupować taniej? Zostań konsultantką Avon oszczędzaj na swoich zakupach i zarabiaj na sprzedaży. Rejestracja AVON jest prosta i szybka, a po założeniu konta dostaniesz za darmo pod wskazany w formularzu adres Twój pakiet powitalny. Na każdy zakup otrzymasz zniżkę od 15% do 45% (w zależności od wielkości Twojego zamówienia), a dodatkowo odbierzesz prezenty w programie dla nowych konsultantek. To świetna okazja aby zaoszczędzić na zakupach i zarobić dodatkowe pieniądze. Równocześnie sama nie masz obowiązku robienia zakupów. Bycie konsultantką to same korzyści i zero uciążliwych zobowiązań.

09:10

09:10

essence WILD CRAFT rozświetlacz - recenzja

Fragment jesiennej limitki essence WILD CRAFT, która już na pierwszy rzut oka bardzo mi się spodobałaRozświetlacz w formie pudru w kamieniu, kolor 01 Let's get wild, w opakowaniu w kolorze dość ciemnobeżowy, o ciekawej fakturze -jak dla mnie kory drzewa:
Bardzo małe drobinki, ale dają bardzo rozświetlający - a z powodu małych drobinek jednolity - efekt rozświetlenia. Na skórze kosmetyk wcale nie jest ciemny, jest za to skutecznym rozświetlaczem bez widoczności poszczególnych drobinek i tym samym bez efektu brokatu.mi się bardzo podoba, polecam!

2 komentarze:

Zachęcam do pozostawiania komentarzy i z góry za nie dziękuję :)
Zaglądam na blogi moich Komentatorów, i najczęściej również je obserwuję.
Komentarze zawierające link nie będą publikowane, potrafię Was znaleźć! :)

Copyright © 2014 Wszystkie moje bziki , Blogger