15:45

15:45

WIBO X STYSIO: ROZŚWIETLACZE I MGIEŁKA

Zapraszam na zapoznanie się z zakupionym przeze mnie fragmentem kolekcji WIBO x STYSIO czyli rozświetlaczami i mgiełką.

Do zakupu zachęcił mnie filmik autora, z którego jasno wynika, że stawia on na blask - a to lubię.

Zacznę od tego, że kolekcja ma czarno-złote opakowania, a opakowania rozświetlaczy różnią się właśnie złotym motywem błyskawicy  ( na drobinkowym) oraz jej brakiem ( na klasycznym) - czego ja Wam nie pokażę, bo mi te opakowania strasznie odbijały przy fotografowaniu, odsyłam do Internetów jeśli chcecie zobaczyć. Opakowania nie mają lusterek.

Tak w ogóle to powinnam zacząć od tego, że nie byłam w stanie upolować tej kolekcji  w moim  Rossku i nabyłam kosmetyki w sklepie internetowym WIBO.

GLOW GOOD
GLITTER HIGHLIGHTER
Drobnikowy rozświetlacz do twarzy. Dzięki niemu uzyskasz jedno z najbardziej pożądanych wykończeń makijażowych - efekt mokrej skóry
SUNLIGHTER
CLASSIC HIGLIGHTER
Klasyczny rozświetlacz do twarzy. Pozostawia na skórze błyszczącą taflę w przepięknym uniwersalnym kolorze.WET ME SET ME FACE MIST
Odświeżająca mgiełka do twarzy. Redukuje efekt przypudrowanej skóry nadając jej zdrowy, rozświetlony wygląd bez efektu maski. Dzięki niej twarz wygląda przepięknie i naturalnie
Rozświetlacz klasyczny:
Rozświetlacz drobinkowy:Być może wyglądają na zdjęciach w opakowaniach tak samo, ale znacząco się różnią.


Na górze - drobinkowy
na dole - klasyczny
Tutaj tak samo, a trzeci najniżej to rozświetlacz w kolorze GOLD z kolekcji LOVELY i Magdy Wołosewicz, z której moje nabytki również niebawem Wam pokażę.


Rozświetlacz drobinkowy jest jaśniejszy, bo nie ma bazy kolorystycznej, no i właśnie jest drobinkami,  a rozświetlacz klasyczny daje piękną taflę. Klasyczny ma bardziej miękką, trochę jakby mokrą konsystencję, coś jak formuła bouncy, a drobinkowy jest suchy w dotyku. 

Obecnie, po zimie, klasyczny jest dla mnie troszkę za ciemny, ale bardzo mi się podoba, i będę go używać, jak i drobinkowego - każdego oddzielnie, lub razem.Mgiełka ma super zapach i ekstra dozownik - bardzo mi się podoba, i chyba kupię jeszcze kolejną sztukę. 


Ogólnie jestem zadowolona z tych zakupów i są dla mnie trafione w dziesiątkę, mimo tego, iż kupowałam je przez Internet i bez testerów.

3 komentarze:

  1. Ładnie wyglądają te rozświetlacze. Mam ich nawet nadmiar, ale kusi mnie jeszcze inny :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Dzieki za polecenie mgiełki, szukałam właśnie dobrej :)

    OdpowiedzUsuń

Zachęcam do pozostawiania komentarzy i z góry za nie dziękuję :)
Zaglądam na blogi moich Komentatorów, i najczęściej również je obserwuję.
Komentarze zawierające link nie będą publikowane, potrafię Was znaleźć! :)

Copyright © 2014 Wszystkie moje bziki , Blogger