11:09

11:09

JAK TRAFIĆ DO POTENCJALNEGO KLIENTA?


Jak trafić do potencjalnego klienta?

Skutecznie.

Napisano już o tym tomiszcza, praktycy wykorzystując wiedzę w owych tomiszczach zawartą wciąż zwiększają swe zdolności w tym temacie, a wiele firm ma w ofercie narzędzia bezpośredniej promocji.


Jak wiadomo nie od dziś szczęście sprzyja tym, którzy, tak się składa,  są we właściwym miejscu i we właściwym czasie.
Narzędzia bezpośredniej promocji mają nam w tym pomóc np.  tworząc stoiska targowe i inne ekspozycje, które mają na celu to, aby nikt nie przeszedł obok nich obojętnie.

Jak wiemy bardzo ważne jest tzw. pierwsze wrażenie - tak ważne, że jeśli będzie złe, to zazwyczaj będzie też od razu  i wrażeniem ostatnim... Stosowanie systemów wystawienniczych  wysokiej jakości i szeregu ich akcesoriów, począwszy od takich jak roll up czy potykacz zwiększa nasze szanse na przyciągnięcie uwagi potencjalnego klienta, zatrzymanie jej na chwilę, która wystarczy, aby zrobić dobre pierwsze wrażenie, i trafić ze swym przekazem. Wystarczy, żeby nasz potencjalny klient zapamiętał co mu oferujemy i jak może do nas trafić, nie ma tu miejsca na długie elaboraty drobnym maczkiem.

Obecnie ulotki i plakaty odchodzą powoli do lamusa, a ich miejsce zajmują roll up'y, które są efektowne i uniwersalne, a także proste w obsłudze. Możemy biedować nad tym, że papier jako nośnik informacji staje się przeżytkiem, a same informacje robią się obrazkowe, ale wszyscy razem się do tego przyczyniamy, i jest to być może w ogóle nieuchronne, a jeśli chcemy skutecznie trafić do klienta musimy właśnie z tego korzystać. Konkurencja nie śpi, ludzie nie mają czasu, ani nawet ochoty czytać długie komunikaty, dlatego w bezpośredniej reklamie nie ma miejsca na wczytywanie się w niuanse i potok słów, przekaz ma być atrakcyjny (kolorowy), prosty i zapadający w pamięć.

Roll up'y wykorzystuje się na .szkoleniach, spotkaniach biznesowych, promocjach, prezentacjach a także jako element reklamowy stoisk wystawienniczych.


Zalety roll up'u to:
  • bardzo łatwy montaż 
  • bezpieczeństwo – metalowa kaseta zabezpiecza złożoną reklamę zarówno przez uszkodzeniami mechanicznymi, jak i wpływem czynników środowiskowych, np. promieniowanie słonecznym czy wilgocią, roll up'y, które mają znajdować się na zewnątrz są drukowane na specjalnie przeznaczonym do tego tworzywie
  • łatwy transport – jest lekki, a po złożeniu ma również niewielkie rozmiary
  •  możliwość wielokrotnego użytku
  • możliwość wymiany planszy reklamowej – dokupujemy już tylko nową planszę, oszczędzamy na reszcie instalacji
Na rynku działa dużo firm, które posiadają w swoich ofertach roll up'y oraz inne materiały reklamowe, mają w tym temacie potrzebną widzę oraz sprzęt rzecz jasna. 
No bo o ile dzisiaj można by się pokusić o samodzielny druk np. ulotek czy wizytówek no to już roll up'u nie zdziałamy sobie sumptem własnym :)

1 komentarz:

Zachęcam do pozostawiania komentarzy i z góry za nie dziękuję :)
Zaglądam na blogi moich Komentatorów, i najczęściej również je obserwuję.
Komentarze zawierające link nie będą publikowane, potrafię Was znaleźć! :)

Copyright © 2014 Wszystkie moje bziki , Blogger