ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ AVON

Lubisz kosmetyki AVON i chcesz je kupować taniej? Zostań konsultantką Avon oszczędzaj na swoich zakupach i zarabiaj na sprzedaży. Rejestracja AVON jest prosta i szybka, a po założeniu konta dostaniesz za darmo pod wskazany w formularzu adres Twój pakiet powitalny. Na każdy zakup otrzymasz zniżkę od 15% do 45% (w zależności od wielkości Twojego zamówienia), a dodatkowo odbierzesz prezenty w programie dla nowych konsultantek. To świetna okazja aby zaoszczędzić na zakupach i zarobić dodatkowe pieniądze. Równocześnie sama nie masz obowiązku robienia zakupów. Bycie konsultantką to same korzyści i zero uciążliwych zobowiązań.

21:29

21:29

Nowość My Secret: FACE ILLUMINATOR POWDER: SPARKLING BEIGE

Nowy kolor rozświetlacza My Secret, któryw dotychczas dostępnym kolorze  posiadam, nagminnie stosuję, bardzo lubię, i który już stał się kultowy ( MY SECRET face illuminator powder  PRINCESS DREAM <klik>)


Nowy kolor ma nazwę sparkling beige, i w opakowaniu jest rzeczywiście ładnym beżem:Oto porównanie z "poprzednim" kolorem - nowy jest o wiele zimniejszy (co bardziej widać na skórze- przepraszam za słabe zdjęcie swatcha):

w tej chwili można kupić go w promocji


 na której kosztuje 9 zeta z groszami, kto jest ciekawy/zachęcony, niech udaje się do Natury.


Myślę, że ten kolor ma wielką szansę stać się hiciorem jak jego poprzednik - właściwie to pewniak.  Widziałam go już w kilku blogach w nabytkach, a niebawem zapewne zobaczę go w ulubieńcach, co mnie nie zdziwi. Aczkolwiek ja go nie kupuję: jak dla mnie jest zbyt zimny, u mnie już od dawna królune PRINCESS DREAM,  a poza tym ja mam już zimne rozświetlacze mianowicie

Lovely highlighter SILVER <klik>

i rozświetlacz z paletki Wibo 3 STEPS TO PERFECT FACE <klik>

oraz lodowato zimny  

LADYCODE highlighter glow powder by Bell <klik>Macie tę nowość? Chcecie mieć? Co uważacie o tym kolorze?

10 komentarzy:

Zachęcam do pozostawiania komentarzy i z góry za nie dziękuję :)
Zaglądam na blogi moich Komentatorów, i najczęściej również je obserwuję.
Komentarze zawierające link nie będą publikowane, potrafię Was znaleźć! :)

Copyright © 2014 Wszystkie moje bziki , Blogger