ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ AVON

Lubisz kosmetyki AVON i chcesz je kupować taniej? Zostań konsultantką Avon oszczędzaj na swoich zakupach i zarabiaj na sprzedaży. Rejestracja AVON jest prosta i szybka, a po założeniu konta dostaniesz za darmo pod wskazany w formularzu adres Twój pakiet powitalny. Na każdy zakup otrzymasz zniżkę od 15% do 45% (w zależności od wielkości Twojego zamówienia), a dodatkowo odbierzesz prezenty w programie dla nowych konsultantek. To świetna okazja aby zaoszczędzić na zakupach i zarobić dodatkowe pieniądze. Równocześnie sama nie masz obowiązku robienia zakupów. Bycie konsultantką to same korzyści i zero uciążliwych zobowiązań.

17:13

17:13

Zdjęciowo-wycieczkowo: Kozłówka

Post ten to efekt wycieczki w jeden z upalnych, ostatnich dni minionych wakacji. Dużo zdjęć :) 
Pleneru - jest tam naprawdę pięknie. nie mam zdjęć wnętrz, gdyż szybkie tempo zwiedzania z przewodnikiem, wielkie wnętrza, różne oświetlenie i nieogarniający tego aparat w komórce nie pozwoliły mi robić tam zdjęć.
Ciekawych bliższych informacji oraz zdjęć pałacowych wnętrz odsyłam na stronę Muzeum http://www.muzeumzamoyskich.pl/aktualnosci. Ja polecam to miejsce, szczególnie przy ładnej pogodzie i informuję, że żeby wszystko co tam jest zobaczyć potrzeba jakiś 3 godzin,  z których 50 min to zwiedzanie pałacu, obowiązkowo z przewodnikiem.


Oprócz pałacu i parku do zobaczenia są  wystawy czasowe,  Galeria Sztuki Socrealizmu:


a także kaplica i powozownia.


Nie przedłużając wstępu:


A kto -  jak my - będzie jechał do/z Kozłówki krajową 17-tką Warszawa- Lublin, temu polecam Karczmę Jakubowa Izba, gdzie wstąpiliśmy (nie pierwszy raz)  w drodze powrotnej:

Podhalański wystrój, dużo miejsca, bardzo smaczne jedzenie, duże porcje i ceny do przełknięcia oraz liczne nagrody dla tegoż miejsca:)

Po więcej informacji odsyłam na stronę   http://jakubowaizba.pl/

7 komentarzy:

Zachęcam do pozostawiania komentarzy i z góry za nie dziękuję :)
Zaglądam na blogi moich Komentatorów, i najczęściej również je obserwuję.
Komentarze zawierające link nie będą publikowane, potrafię Was znaleźć! :)

Copyright © 2014 Wszystkie moje bziki , Blogger