07:50

07:50

Lakier Golden Rose WOW! Nail Color, kolor 50
Część prezentu od Nails tale:Lakier o pojemności 6 ml, w kolorze klasycznej czerwieni, który ja nazywam kolorem dotlenionej krwi (żywszym, jaskrawszym  i jaśniejszym od koloru odtlenionej krwi).  Cena 3,90 zł.


- zdjęcia z fleszem (jak poprzednie):
 - zdjęcia bez flesza:


Lakier z kolekcji o imponującym wyborze kolorów (jednak uczulam na to, w jaki sposób są pokazane na stronie GR- to jest właśnie mój lakier, jak widzicie na stronie jest ciemniejszy i bardziej zgaszony, niż w rzeczywistości):

  http://goldenrose.pl/produkty/paznokcie/lakiery-do-paznokci-/wow-nail-color-lakier-do-paznokci-golden-rose-250.html#/o_gww-50


Jakość: jak na mnie, u której zwykle lakier trzyma się ze dwa dni, ten lakier jak i w ogóle lakiery GR to mistrzostwo świata, a ten jest najtrwalszy ze wszystkich moich dotychczasowych lakierów GR. Płaski, wygodny w użyciu pędzelek,  jedna warstwa wystarczy na pokrycie paznokci kolorem, ale można użyć i dwóch warstw.

Pojemność, kolorystyka, cena i jakość - wszystko to składa się na moje stwierdzenie: kupcie go sobie! (W dowolnym kolorze, a wspomniane powyżej cechy tegoż produktu zachęcają do zapoznania się z więcej niż jednym jego kolorem!).10 komentarzy:

 1. Bardzo ładny kolor. Ja mam dylemat bo pokochałam hybrydę i zastanawiam się nad zakupem swojego zestawu...ale z drugiej strony mam tyyyle normalnych lakierów, że teraz szkoda mi się ich pozbywać...ehh.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no właśnie... ja pamiętam czasy- a trwały one dość długo- gdy miałam 3 (słownie:trzy) lakiery do paznokci... ale już raczej do takich czasów nie powrócę :)

   Usuń
  2. Dokładnie mam tak samo...ale tak jak piszesz tamte czasy z 3-ema lakierami na krzyż już nie wrócą ;p trzeba się pogodzić z rzeczywistością...Chyba póki co pozostanę przy zwykłych lakierach...częściej można kolor zmienić i łatwiej się je zmywa :-)

   Usuń
 2. powiem szczerze, że pazurki troszkę niedbale pomalowane i powylewał się lakier na skórki :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. mówisz szczerze :) i szczerze mówiąc ja dotąd nie opanowałam umiejętności ładnie i bez tego rodzaju niestety efektów umalowania paznokci :( moja siostra mawia, że maluję paznokcie już od łokci ;) chyba robię to za szybko, i niedbale, jakoś nie mam do tego cierpliwości, i to niestety widać. Dlatego w postach o lakierach, a raczej na zdjęciach w nich chodzi mi tylko o to, żeby pokazać kolor danego lakieru...

   Usuń
  2. ... gdyż jeśli o to chodzi, to jednak rzeczywistość jest bardziej miłosierna niż zdjęcia, i tak strasznie to nie razi na żywo... ;)

   Usuń
 3. ładny jest ten kolor, ale dla mnie za bardzo marchewkowy. Kusi mnie ta odżywka z GR ;)

  OdpowiedzUsuń

Zachęcam do pozostawiania komentarzy i z góry za nie dziękuję :)
Zaglądam na blogi moich Komentatorów, i najczęściej również je obserwuję.
Komentarze zawierające link nie będą publikowane, potrafię Was znaleźć! :)

Copyright © 2014 Wszystkie moje bziki , Blogger