ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ AVON

Lubisz kosmetyki AVON i chcesz je kupować taniej? Zostań konsultantką Avon oszczędzaj na swoich zakupach i zarabiaj na sprzedaży. Rejestracja AVON jest prosta i szybka, a po założeniu konta dostaniesz za darmo pod wskazany w formularzu adres Twój pakiet powitalny. Na każdy zakup otrzymasz zniżkę od 15% do 45% (w zależności od wielkości Twojego zamówienia), a dodatkowo odbierzesz prezenty w programie dla nowych konsultantek. To świetna okazja aby zaoszczędzić na zakupach i zarobić dodatkowe pieniądze. Równocześnie sama nie masz obowiązku robienia zakupów. Bycie konsultantką to same korzyści i zero uciążliwych zobowiązań.

15:56

15:56

BIOLIQ Krem ujędrniająco wygładzający na dzień, recenzja

Część moich BIOLIQ-owych zakupów
Informacje i obietnice producenta:


O marce/Skład/cena:Powiem krótko i węzłowato:
krem spodobał mi się od  kiedy użyłam jego próbek, a cena (15,90 za 50 ml) przyjemnie mnie zaskoczyła, gdyż tak jak już wspominałam, myślałam, że apteczna marka z laboratoryjnym szkłem na opakowaniu, i o widocznym działaniu, będzie droższa.
Moją bolączką są nie tyle zmarszczki, co mała jędrność skóry i jeśli chodzi o to to jestem zadowolona, skóra jest w lepszej kondycji, krem sprawia się bardzo dobrze, a już stosunek jego ceny do jakości - bomba. moim zdaniem kosmetyk spełnia obietnice producenta.
Co do zmarszczek to na twarzy - w odróżnieniu od okolic oczu -nie ma on jeszcze na mnie pola do popisu, a co do przebarwień mam piegi i nie liczę ani nie chce by krem je uswuał.
Ogólnie - polecam, ale zaznaczam, że nie mam skóry 45+ jak na opakowaniu, a liczę sobie 34 wiosny :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zachęcam do pozostawiania komentarzy i z góry za nie dziękuję :)
Zaglądam na blogi moich Komentatorów, i najczęściej również je obserwuję.
Komentarze zawierające link nie będą publikowane, potrafię Was znaleźć! :)

Copyright © 2014 Wszystkie moje bziki , Blogger