ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ AVON

Lubisz kosmetyki AVON i chcesz je kupować taniej? Zostań konsultantką Avon oszczędzaj na swoich zakupach i zarabiaj na sprzedaży. Rejestracja AVON jest prosta i szybka, a po założeniu konta dostaniesz za darmo pod wskazany w formularzu adres Twój pakiet powitalny. Na każdy zakup otrzymasz zniżkę od 15% do 45% (w zależności od wielkości Twojego zamówienia), a dodatkowo odbierzesz prezenty w programie dla nowych konsultantek. To świetna okazja aby zaoszczędzić na zakupach i zarobić dodatkowe pieniądze. Równocześnie sama nie masz obowiązku robienia zakupów. Bycie konsultantką to same korzyści i zero uciążliwych zobowiązań.

11:34

11:34

Makijaż: trzy dni z NAKED2 URBAN DECAY

... dzięki uprzejmości Nails tale
Jak widać paletka zawiera 12 cieni, w tym tylko trzy matowe, co mi bardzo odpowiada, bo od pewnego czasu mam fazę na połysk na powiekach.
12 kolorów daje właściwie nieograniczone możliwości ich  kombinacji. 
Super prezentują się na powiekach, lepiej niż na zdjęciach.
Ładne, "moje" kolory, rozprowadzają się bardzo dobrze, mają gładką jednolitą teksturę, nimi połysku nie zawierają wielkich, błyszczących, osypujących się  drobinek, co również bardzo mi odpowiada.
Mają bardzo dobrą trwałość, dość powiedzieć, że jeden z poniższych makijaży wytrzymał 30 km na rowerze w słońcu i w pocie.
Jestem zachwycona tą paletką, ale jej sobie nie kupię, bo zniechęca mnie głownie cena, a i mam dużo cieni w tej kolorystyce.


Dzień pierwszy


Dzień drugi


Dzień trzeciWszystkie moje makijaże są typowe dzienne, i typowo nude, makijaż wieczorowy tą paletką można zobaczyć TUTAJ

Po swatche odsyłam TUTAJ

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zachęcam do pozostawiania komentarzy i z góry za nie dziękuję :)
Zaglądam na blogi moich Komentatorów, i najczęściej również je obserwuję.
Komentarze zawierające link nie będą publikowane, potrafię Was znaleźć! :)

Copyright © 2014 Wszystkie moje bziki , Blogger