ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ AVON

Lubisz kosmetyki AVON i chcesz je kupować taniej? Zostań konsultantką Avon oszczędzaj na swoich zakupach i zarabiaj na sprzedaży. Rejestracja AVON jest prosta i szybka, a po założeniu konta dostaniesz za darmo pod wskazany w formularzu adres Twój pakiet powitalny. Na każdy zakup otrzymasz zniżkę od 15% do 45% (w zależności od wielkości Twojego zamówienia), a dodatkowo odbierzesz prezenty w programie dla nowych konsultantek. To świetna okazja aby zaoszczędzić na zakupach i zarobić dodatkowe pieniądze. Równocześnie sama nie masz obowiązku robienia zakupów. Bycie konsultantką to same korzyści i zero uciążliwych zobowiązań.

16:12

16:12

L'Oreal podkład TRUE MATCH - recenzja

 Znowu intensywniej reklamowany w tv podkład "pasujący do 98% odcieni skóry Polek."

"Koniec poszukiwań. Koniec pomyłek.
Idealne dopasowanie do koloru skóry. Formuła podkładu, wzbogacona o ultra drobne pigmenty, idealnie rozprowadza się na skórze i podkreśla jej naturalny kolor. Perfekcyjny wygląd bez smug, grudek i efektu maski.

Innowacja i składniki


Technologia łączenia składników pozwala na uzyskanie jednolitej, aksamitnej konsystencji dla perfekcyjnego dopasowania ze strukturą skóry. Pełna harmonia podkładu ze skórą. Składniki formuły oferują nawilżenie skóry przez 8 godzin*. Świeży wygląd skóry przez cały dzień.  * test instrumentalny"

Ten kolor z zimnej gamy wygląda na mojej różowej skórze na ciepły, i za ciemny, a więc znakomita to okazja do sprawdzenia obietnic producenta w kwestii jego wspaniałego dopasowywania się do tekstury oraz koloru cery:


Na skórze twarzy dopasowuje się lepiej, niż na dłoni, w sensie, że różnica aż tak bardzo nie poraża, i nie robi efektu maski, nie tworzy smug, nie zbija się w grudki, nie waży i nie roluje:


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zachęcam do pozostawiania komentarzy i z góry za nie dziękuję :)
Zaglądam na blogi moich Komentatorów, i najczęściej również je obserwuję.
Komentarze zawierające link nie będą publikowane, potrafię Was znaleźć! :)

Copyright © 2014 Wszystkie moje bziki , Blogger