13:58

13:58

Krem na noc Probiotic Night Cream YOGHURT OF BULGARIA-recenzja

Jesienna recenzja wiosennego
(Patrz:  http://umalujsie.blogspot.com/2013/04/bugarska-roza-kosmetyczne-zakupy.html)
zakupu czyli

delikatnego probiotycznego dotleniającego przeciwzmarszczkowego (ufff ile tego :) kremu na noc z Lactobacillus Bulgaricus i naturalnym olejkiem różanym:

z serii "Yoghurt of Bulgaria"skład:

Informacje z opakowania ( do wyboru jęz.: bułgarski, angielski, rosyjski, hiszpański i rumuński - daje to jakieś, choć znikome, pojęcie o głównych adresatach tych kosmetyków):

"Naturalna koncepcja dla zdrowej, elastycznej i młodej skory, wykorzystująca wyjątkową kombinację efektu działania dwóch unikalnych naturalnych składników - probiotyku jogurtowego i naturalnego bułgarskiego olejku różanego. Probiotyk jest syntezowany z żyjących komórek Lactobacillus Bulgaricus następnie izolowanych z w procesie technologicznym. Jednym z efektów jego działania  jest wzbogacenie metabolizmu komórkowego, w tym wchłanianie tlenu ponad 115 %. Rezultatem zwiększenia oddychania komórkowego jest lepszy wygląd skóry, która staje się oczyszczona, odmłodzona i  zdrowsza. Olejek różany tonizuje skórę, wygładza zmarszczki, wzmacnia jędrność i elastyczność skóry, pomaga neutralizować wolne rodniki, które są jednym z powodów starzenia się skóry. Przeciwzmarszczkowy krem na noc daje twojej skórze nową jakość, którą ty poczujesz, a inni zauważą. "

Krem ma bogatą, puszystą gładką konsystencję i miły zapach. Jego stosowanie jest przyjemne. Nie podrażnia, nawilża i odżywia skórę.  Na pewno dobrze działa na jędrność i elastyczność skóry. Jak dla mnie bardzo dobry, dobra jakość w cenie 32 zł za słoiczek 50 ml. Mam nadzieję że pachnący różami sklepik w Katowicach gdzie go kupiłam ( jak i inne bułgarskie kosmetyki) jeszcze istnieje i będę się mogła w nim zaopatrzyć jeszcze tej jesieni....

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zachęcam do pozostawiania komentarzy i z góry za nie dziękuję :)
Zaglądam na blogi moich Komentatorów, i najczęściej również je obserwuję.
Komentarze zawierające link nie będą publikowane, potrafię Was znaleźć! :)

Copyright © 2014 Wszystkie moje bziki , Blogger