ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ AVON

Lubisz kosmetyki AVON i chcesz je kupować taniej? Zostań konsultantką Avon oszczędzaj na swoich zakupach i zarabiaj na sprzedaży. Rejestracja AVON jest prosta i szybka, a po założeniu konta dostaniesz za darmo pod wskazany w formularzu adres Twój pakiet powitalny. Na każdy zakup otrzymasz zniżkę od 15% do 45% (w zależności od wielkości Twojego zamówienia), a dodatkowo odbierzesz prezenty w programie dla nowych konsultantek. To świetna okazja aby zaoszczędzić na zakupach i zarobić dodatkowe pieniądze. Równocześnie sama nie masz obowiązku robienia zakupów. Bycie konsultantką to same korzyści i zero uciążliwych zobowiązań.

18:28

18:28

Sensique Strong & Trendy Nails 154

Mój ulubiony w tej chwili kolor lakieru nr 154 - koralowy.
A kolor koralowy:  http://umalujsie.blogspot.com/2012/04/kolor-koralowy.html


Z fleszem:
Bez flesza:

 "Lakier do paznokci ( bez toluenu i formaldehydu) Nowoczesna formuła z tefpoly przedłuża trwałość lakieru, pogłębia intensywność koloru i zapewnia efekt szklanego połysku. Na odtłuszczona paznokcie nałożyć 2 warstwy lakieru"
Kosztował ok. 8 zł, i na moich paznokciach trzyma się nie gorzej jak lakiery kosztujące ok 40 zł, bo zasadniczo każdy lakier trzyma się na nich dość krótko. Tym samym przekonałam się do marki Sensique, a przynajmniej jej lakierów do paznokci.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zachęcam do pozostawiania komentarzy i z góry za nie dziękuję :)
Zaglądam na blogi moich Komentatorów, i najczęściej również je obserwuję.
Komentarze zawierające link nie będą publikowane, potrafię Was znaleźć! :)

Copyright © 2014 Wszystkie moje bziki , Blogger